Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
yok cagdas ben tekrar izledim modelli deil açıkca söledi ama pell uçma gücü veren 5 şeytan meyvesinden birine sahibim diye kartal deil bildigim falcon sahine dönüsyor:good: ayrıca lafittein uctugunu birde marconun uctugunu biliyorus acıkca 2 tane daha var yeni dünyada cıkarlar karsımıza ucma gücü öle bos bir güc deil önemli kişilerde cıkar:good:

o zman baska kus modelleride mi var falcon sahin demek sanırm geriye öle güclü kus bir kartal kalıyor oda aynı özellikte ne biliym hayal kırklıgına ugradım hala mistik zoan tipi ejderha meyvesi bekliyorum belkide dragonda cıkar:flaugh:

birde shikiyi unuttuk onun meyvesi direk ucuruyor shikinin pellin marconun lafittein bir tane kaldı bnm hayal bitti:flaugh:

beyler konu nerden gelmiş takip edemedim ama başlığa bakıp son sayfaya gelince farklı bir şey çıkıyor :D
smoker konuyu uzatmak senin açtığın bilgiye ayıp olacak ama özür dilerim tutamadım kendimi
söylyorum CP9 da uçuyor :D
kaku-zürafa
lucci-leopar
jyabura-kurt
alın 3 tane daha uçan zoan :D:D :D
Rokushiki sayılmaz...

abi pell direk söyle sölemişti tori tori meyvesi model falcon bu meyve bana tüm dünyada bilinen 5 çeşit ucma gücünden birini verdi hani zoan falan diye sınıflandırmıyor diceksiniz wbnin altında ne işi var bu konunun diye ama cidden takıntılıyım bu konuda:flaugh:

106 - Trap of Absolute End! Breaking into Rain Dinners bende bütün bölümler arc ve isim olarak kayıtlı hemn buluyorum:flaugh:

106 - Trap of Absolute End! Breaking into Rain Dinners bende bütün bölümler arc ve isim olarak kayıtlı hemn buluyorum:flaugh:
Orda uçma gücü veren 5 Zoan türü var diyor... Meyve değil... Ona bakarsan Logialar'ın hepsi uçuyor sayılır...

Bölümü izledim pell zoan demiyo yani geriye sadece 1 tane uçan meyve kalmış.
1.pell
2.lafitte
3.marco
4.shiki

Belki olabilir.. Ama bence Zoan için geçerli... Yoksa saçma oluyor...

Son düzenleme:
aslında smoker haklı acıkca gördük smokerın ucuyor yani animedkei sonra acede crocodileda olmuyor büyük ihtimall zoanlar için gecerlidr sonucta model verdigine göre tori tori meyvesi için büyük ihtimall baska bir modelide olmalı hem op gibi bir dünyada mistik zoan tipi ejdarha meyvesi olmazsa odanın hayal gücünden süphe ederim:oleyo2:

aslında smoker haklı acıkca gördük smokerın ucuyor yani animedkei sonra acede crocodileda olmuyor büyük ihtimall zoanlar için gecerlidr sonucta model verdigine göre tori tori meyvesi için büyük ihtimall baska bir modelide olmalı hem op gibi bir dünyada mistik zoan tipi ejdarha meyvesi olmazsa odanın hayal gücünden süphe ederim:oleyo2:
Senin derdin ejderha... Onu karıştırma...

Ejderha mutlaka çıkacaktır.Kapı adam bile gördük Ejderha olmazsa olmaz.
Tekerlek meyvesi var... Ejderha kesin vardır...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık