Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 397 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    448
abi ne kırması yaaa. animede de birçok kişi gördük uzun boylu hepsi devden kırmamı yani. abartmayalım lütfen.
Ula ilkez aynı fikirde değiliz
burda tek unsur boyu değil adam 250 sene yaşamış + dünyanın en güçlü adamı
Burdan bu çıkıyor bence

+ biris demiş dünyanın en güçlü insanı o yüzden dev olamaz ne alaka orda Man yazıyor ik resme dikkatli bak

Hem biz %100 saf kan 50 m boyunda bir dev demiyoruz 20 kusur m ( Salladım şimdi :) )
hayvan gibi bir adam yani kuma bile öküz gibi ama WB ondan %30-40 daha büyük gibime geliyor benim %100 Yarıdev bence WB .

tmm yaşına bakarak felan tmm da adam animede karşısına çıkan her uzun boyluya dev diyo yaaaaa. wb için değil herkes için bunu demesine sıkıldı canım. birde dünyanın en güçlüsünün bir kırma olması fikri çok kötü o yüzden öle olmasını beklemiyom.
dünyanın en güçlüsü bence halen Roger abi adam kendisi teslim oldu WB belki halen yenemezdi yani ( en güçlü 2. adam yarı dev olsa pek birşey değişmez )

Gerçi şu anlık WB ama dev olması mantıklı ( LittleGarden'de gördün ada kadar büyük balığı bir vuruşta ikiye ayırdılar doğal gücü yani )

ama bence'de güzel olmaz Not : Luffy eninde sonunda WB yeniceği için pek bir sorun yok ama :p

Önemli olan sonuç evet..
Ne olduğu konusuna girmiycem.. Benim için fark etmez
WB'nin yerini BB alıcak demşti Shanks.. Acaba BB de gelir mi savaşa.. Wb tuş olmayacak yoksa yakın zamanda
BB yi shanks halledecek ben bunu bilir bunu söylerim :)
BB Wbyi alması için cok kurnaz bi plan yapması lazım yoksa ace gibi basa bas dövüşelimle wb ye zararı fazla dokunmaz...

En yaşlı şeytan meyvesi kullanıcısı demişsin. En yaşlı olan kişi kim peki(Şeytan meyvesi kullanmadan) hatırlıyamadımda.

Bide o en popüler sıralamasını bulabiliceğim bir yer verebilirmisin smoky?
Hocam kütüphanede mevcut... Ek bilgilerde öyle yazıyor diye öyle çevirdim...

Smoker bu crocodile meselesi nerde geçti 200 yıl olayı gibi güvenilirliği tartışılır bi bilgi sanki.Güncelleme içinde sağol...
Öyle yazıyordu... Bence yüksekk ihtimal...

Son düzenleme:
valla şimdiye kadarki cevirileri eksiksizdi smokerın bundada hata yok vikidede sorun cıkcagını sanmıyorum crocodile gercekten wbnin tayfasındamıydı olabilir tek bildigimiz sey dövüstükleri ve crocodilen yenildigi luffy bile usoopla kapıstı banada mantıklı geldi 200 yıl olayıda dogruysa cidden bu adam yarı dev olmalı onlar 300 yıl falan yasayabiliyordu kendileri sölemişti beyazsakalda 250lere yaklasmıs olmalı ozman:good: birde smoker senden bişe isticem pell ucmayı saglayan 5 seytan meyvesi var sadece demişti onlar belli mi yazabilirmisn hepsini?

valla şimdiye kadarki cevirileri eksiksizdi smokerın bundada hata yok vikidede sorun cıkcagını sanmıyorum crocodile gercekten wbnin tayfasındamıydı olabilir tek bildigimiz sey dövüstükleri ve crocodilen yenildigi luffy bile usoopla kapıstı banada mantıklı geldi 200 yıl olayıda dogruysa cidden bu adam yarı dev olmalı onlar 300 yıl falan yasayabiliyordu kendileri sölemişti beyazsakalda 250lere yaklasmıs olmalı ozman:good: birde smoker senden bişe isticem pell ucmayı saglayan 5 seytan meyvesi var sadece demişti onlar belli mi yazabilirmisn hepsini?
Ortak o meyveler açıklanmadı... Zoan konumu oku yazarsa ordadır... Diğerlerini daha sonra görürüz sanırım...

arkadaşım eline sağlık çok güzel bi çeviri yapmışsın.. en sevdiklerinden biridir whitebeard.. ama arkadaşlar benim kafama bi soru takılıyo neden kimse one piece hazinesini bulamıyo yani sonuçta whitebeard tayfası shanksın tayfası ya da diğer yonkoular raftel adasına gidecek kadar güçlü değiller mi orda ne varda bu kadar zor oluyo gidilmesi.. saçma olduysa kusura bakmayın:flaugh:
Hoca onu bizde bilmiyoruz... Bulması kolay olsa çoktan bulmuş olurlardı... İşin içinde başka bir iş var..

saol arkadaşım cevap için.. bende öle düşünüyorum tabi ama dedim bi yerde bi bilgi vardır belki neyse yokmuş:) saol..
Rica ederim...

Son düzenleme:
eyvallah saol cok meraklandım cünkü hayalim ejderha meyvesi bir zoan koymazsa odayla kavga etcem hatta pell ve marco 2 diger 3 ü nü cok merak ettim saol yinede eline saglık tekrar:good:

Sanjiye Ejderha zoan yedirelim ;)
Zoro'nun Wado İchimonjisine Elmas Elmas Model Pırlanta meyvesi yedirtelim Franky sayesinde.(Vegapunkun ofise gidiyor ya )
Usopp Zoan Ke Model Çulluk ( Çulluk bir kuştur.Mükemmel gözlere sahiptir.Sanırım 360 derece görüş açısı var ve çok uzakları görebiliyor)
Yeter bu kadar meyveli adam düşenleri kurtarcak biride olsun değil mi:)

Teşekkürler Smoker-san :D
Artık hangi konuna teşekkür edip etmediğimi bilmiyorum.
Boşu boşuna fazladan teşekkürde yazmak istemiyorum kirlilik olmaması için.
Ellerine sağlık:)

Pell
Marco
Lafitte
Shiki
Bildiğimiz 4 uçan karakter geriye sadece bi tane kalmış.Sanki biri daha vardı ama ben hatırlamıyorum...
Uçabilen 5 Zoan türü var... Biri Pell... Diğeri Marco... Shiki'nin meyvesi normal Paramecia onu sayma... Lafitte'nin hangi meyveyle uçtuğunu söylersen güzel olur...

Kanatları vardı onun gösteriyordu mangada.İmpel Down Arc.Meyve yediği yada yemediği açıklanmadı.Ama büyük ihtimal meyvedir.
Hangi sayı?

Son düzenleme:
smoker ucuran meyvelerden biride bu snaırm lafitte yokmu inglizce wikide bir cevrsen gözünü seveyim su ucma özelligi verenlre kafa taktım cidden bu adam shicbukailerle denizcilerin toplantısna ucarak gelmişti:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık