Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Doğu Mavi Düellosundaki Atlanan Sahne

BB'nin Luffy karşısındaki tepkilerine benzer şeyler desene. BB'yi gözümüzde büyütmemize gerek yok demek ki. Güzel. Ben buradan yürürüm.
Bunu aslında ben atacaktım üşendim. Birde WB'nin Luffy'nin hakisini gördüğünde attığı bakışı atıp combo yapacaktım.

BB'nin Luffy karşısındaki tepkilerine benzer şeyler desene. BB'yi gözümüzde büyütmemize gerek yok demek ki. Güzel. Ben buradan yürürüm.
Sen daha geçen gün bu sahneyi kanıt olarak koyup, Luffy şimdiki haliyle BB'yi yener demiştin. Yeni bulduğun bir şey değil sonuçta, sürekli paylaşıyorsun. Senin de kabul ettiğin üzere bu Mihawk'ın sahnesini kanıt olarak kullanmakta sıkıntı yok demektir.

O halde, Blackbeard > Mihawk, Luffy >>> East Blue Zoro diye bir denklem kurulabilir.

Şuanki Zoro'nun tek eliyle öldüreceği eski hali için, tekniği Mihawkı korkuttu demek ilginç.Hani şaşırttı yada böyle bir tekniği ilk kez gördü yorumu yapılabilirde, slahs dahi atamıyacak amatör bir kılıç ustasının tekniğinden Mihawk korktu demek biraz abartı yorum olmuş gibi
Beyazsakal Ace'in iradesine şaşırıyor, 5 günlük dövüş sonrası halen dövüşecek gücü var. Bu şaşırmaktır, öyle terli bir bir bakış atmadı hiç. Orada ter varsa endişe vardır. Law'ın tehdidi sonrası Dof'un terlemesi gibi.

Son düzenleme:
Bunu aslında ben atacaktım üşendim. Birde WB'nin Luffy'nin hakisini gördüğünde attığı bakışı atıp combo yapacaktım.
Kendini yormana değmez gördüğün üzere.

Sen daha geçen gün bu sahneyi kanıt olarak koyup, Luffy şimdiki haliyle BB'yi yener demiştin. Yeni bulduğun bir şey değil sonuçta, sürekli paylaşıyorsun. Senin de kabul ettiğin üzere bu Mihawk'ın sahnesini kanıt olarak kullanmakta sıkıntı yok demektir.

O halde, Blackbeard > Mihawk, Luffy >>> East Blue Zoro diye bir denklem kurulabilir.
Yoo. Senin kurduğun mantıkla kurduğum denklem çok açık. Eğip bükmeye gerek yok. BB sandığımız kadar güçlü değil. Tamamen senin çıkarımın üzerinden konuşuyorum. Hiç kendine göre yontma.

Yalnız biri dayak yiyor diğeri yemiyor. O yüzden
Mihawk>Blackbeard>luffy>Zoro olmalı :a:

Yalnız biri dayak yiyor diğeri yemiyor. O yüzden
Mihawk>Blackbeard>luffy>Zoro olmalı :a:
G2 Luffy ile East Blue Zoro arasında dağlar kadar fark var sonuçta, tek seferlik hazırlıksız yakalayabildi. Magellan'da Teach gibi bir yumruk yedi diz çöktü, ikincide tınlamadı çünkü hazırlıklıydı.

Mihawk orada Zoro ile dövüş halinde, hazırlıksız yakalanma gibi bir şansı yok. Zoro'nun 3 kılıç tekniği ile saldıracağını biliyor, buna rağmen az da olsa telaşlanıyor ve Zoro'nun bütün kılıçlarını kıramıyor. Sonuçta tek atması ve hiç telaşlanmaması gerekirdi.

Bana kalırsa gereksiz bir konu bunun için açmaya bile değmez tamamiyle anti fanlık ile açıldığı belli.
Olayı yorumlarsak Zoro'nun gizli tekniği yani en güçlü tekniği diyebiliriz.(Asura'yı saymazsak.)

East Blue karakterleri arasında o saldırıyı durdurabilecek adam yoktur muhtemelen zaten Mihawk dışında durduranda çıkmamış daha önce.
Mihawk'ta bu denki güçlü bir saldırıyı beklemediğinden şaşırıyor ama sonraki sahnede zaten işini kolaylıkla bitiriyor.

Mihawk zaten eğer 2.formu yoksa en fazla yonkou sağ kolu eder diye düşünüyorum. Ama 2.form yani şaytani form beklediğimden benim için anormal bir olay değil.

2 sene önceki Kaku ile Şuanki Dİmante eşit güçtedir diye düşünüyorum. Yetenekler nerdeyse birebir aynısı. East Blue içinde Zoro hiç olmazsa Delinger gücünde filan vardır.

Uygun koşullarda Sanji'nin ablası bile Smothie'ye vurabiliyor Mihawk'ın bu denli güçlü bir saldırıya şaşırması bence normal.

Yoo. Senin kurduğun mantıkla kurduğum denklem çok açık. Eğip bükmeye gerek yok. BB sandığımız kadar güçlü değil. Tamamen senin çıkarımın üzerinden konuşuyorum. Hiç kendine göre yontma.
Dediğim gibi, G2 Luffy ile East Blue Zoro arasındaki güç farkını yüzdeye vurursan, aradaki farkı bulabilirsin. Haliyle Mihawk daha da güçsüz demek olur. Üstelik Blackbeard Luffy ile dövüş halinde değil her zamanki gibi aşırı güvenli ve hazırlıksız halinde yakalanıyor. Mihawk ise Zoro ile dövüş halinde ve 3 kılıç ile saldıracağını biliyor, buna rağmen o anı yaşıyor.

Dediğim gibi, G2 Luffy ile East Blue Zoro arasındaki güç farkını yüzdeye vurursan, aradaki farkı bulabilirsin. Haliyle Mihawk daha da güçsüz demek olur. Üstelik Blackbeard Luffy ile dövüş halinde değil her zamanki gibi aşırı güvenli ve hazırlıksız halinde yakalanıyor. Mihawk ise Zoro ile dövüş halinde ve 3 kılıç ile saldıracağını biliyor, buna rağmen o anı yaşıyor.
BB'nin hazırlıksız olması saçmalığın daniskası. Adama demediğini bırakmıyor ve saldırmayacağını bekliyorsa, beklentisi buysa, bu adam zeki mi gerçekten? Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor.

BB'nin hazırlıksız olması saçmalığın daniskası. Adama demediğini bırakmıyor ve saldırmayacağını bekliyorsa, beklentisi buysa, bu adam zeki mi gerçekten? Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor.
Blackbeard'in dövüşmeye niyeti yok. Neden olsun, adamın amacı ID mahkumlarını çıkarmak. Lafitte bile söylüyor artık kaptanımızın seninle bir işi kalmadı diye. Doc Q'de baya şanslısın gibi laflar ediyor. Yani, Luffy kendi kendine kaşınıp birden bire BB'ye yumruk atıyor. BB'nin demediğini bırakmaması senin bakış açın, Luffy sen Blackbeard misin diye soruyor o da olayın aslını Luffy'ye anlatıyor, Ace sayesinde hayatta kaldın diyor, ne demiş adam, doğruyu söylemiş. Yalan söylediği ve özellikle tahrik ettiği bir yer varsa hatırlamıyorum tekrar bakmak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık