Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Övme

Unknown

Yayınlandığı dergi zaten shounen dergisi ve bunca zamandır çocuklara göre devam ettiriyor seriyi OP biterse yeni serisi umarım seinen
olur.Ama olacağını sanmam adam çizim stili uymaz seinen e..

Croco-Boy

Bak işte animenin son bölümünde kesiyorlar saplıyorlar, Bellamy Jet ve Apduş'un ağızlarını ayırıp boynunu kırıyor. Sonra bu adamlar tedavi edilip oyuncağa dönüşüyor. Öldürsene oğlom ne gereği var bu çöplerin ?

Yayınlandığı dergi zaten shounen dergisi ve bunca zamandır çocuklara göre devam ettiriyor seriyi OP biterse yeni serisi umarım seinen
olur.Ama olacağını sanmam adam çizim stili uymaz seinen e..
Çizim tarzı 1-2 ay uğraşıp değiştirilebilen bişey. Değiştirilen değilde öğrenilen diyim. 1-2 ay uğraşıp yeni bi çizim tarzını öğrenebilirsin.
Ben konuyu fazla uzatmasından hoşlanmıyorum. Tabi gereksiz karakterleri bile öldürmemesi, ağlak prensesler filan düşününce seriden soğutan şeyler.

@ straw-hat ve @Dragon benim söyleceklerimi zaten söylemiş yazacak bişey kalmamış ama yinede kısaca Oda-sense iyidir hoş adamlar hikaye derinliğini olayların birbiriyle bağlantlı olmasıını çok çok beğenirim.ancak gereksiz şeylerden birazçık uzak dursa anlında öpecem.

Edit: Smoker Billy Bat çevirileri linki atabilirsen sevinirim.(İngilizce ile türkçe beraber çok makbule geçer)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık