Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Övme

World Building master. One Piece gibi bir evreni kurmak çok zor bir şey. Her yiğidin harcı değil. Tabi dünyayı kurduktan sonra bu dünyaya ne kadar saygı gösteriyor, orası meçhul .d

Tam bir deha.

Eğer kınlara kestirmemiş olsa ve Kaido'yu Zoro'ya kestirseydi büyük bir kaos ortamı oluşurdu.Mesela burada kan çıkardı. :D
9 kının hasar vermesini sağlayarak her iki tarafa da argüman vermiş oldu.İleride Zoro kestiğinde yada yendiğinde Kinemon da kesmişti denecek.
Adam mangasının takipçilerinin Zoro fanları ve Zoro fanı olmayanlar olarak ikiye ayrıldığını iyi biliyor.Her iki tarafın da suyuna gidiyor ki son ana dek manga takip edilsin.Finalde yazacak oraya bir fıkra parayı cukkalayıp gidecek.:flaugh:

10 numara karakter tasarlıyor. Tabi bunları çizimlere aktarırken bir az basit olduğu için çok etkileyici gelmiyor. Ama fanartlara bakıyorsun tasarımlar gözüne güzel geliyor. Onun dışında dövüşlerde çok güzel panel kullanıyor. Katakuri vs Luffy buna örnektir. Bir çok seri gibi her karakterini karizma yapmak için uğraşmıyor. Ortaya karışık yapıyor. Ben bunu çok seviyorum. Şuan gömmek istemediğim için şimdilik övücem. Ama ileride gömme kısmına da bir şeyler yazıcam.
Hehehehehehe.

Hayata dair ilgimin her geçen gün yitip gittiği farkındalığına sahip olduğum bir andayım yine. Seriden de koptum. Uyumadan bölümü beklediğim günler olmuştu. Sayılı bölümlerini bizzat çevirdim. Kimi bölümlerine analizler dizdim. Yeri geldi üşenip birkaç satırlık teoriler yazdım. Ama koptum işte. Belki seri boklaşmıştır, belki ben, belki de karma. Ama bu adam yıllardır hevesini kaybetmeden yazıp çizmeye nasıl devam ediyor acaba? Belki de takipçiler gerçek bir etkendir. Belki de çok matah bir şey değildir, belki de öyledir. Ne bileyim ben.

Hmm. Belki de yanlış konu oldu. Schrödinger'in konusu olsun. Birisi okuduğunda aklında canlanan konuda gözüksün bu mesaj. Güncelleme pls.

Hayata dair ilgimin her geçen gün yitip gittiği farkındalığına sahip olduğum bir andayım yine. Seriden de koptum. Uyumadan bölümü beklediğim günler olmuştu. Sayılı bölümlerini bizzat çevirdim. Kimi bölümlerine analizler dizdim. Yeri geldi üşenip birkaç satırlık teoriler yazdım. Ama koptum işte. Belki seri boklaşmıştır, belki ben, belki de karma. Ama bu adam yıllardır hevesini kaybetmeden yazıp çizmeye nasıl devam ediyor acaba? Belki de takipçiler gerçek bir etkendir. Belki de çok matah bir şey değildir, belki de öyledir. Ne bileyim ben.

Hmm. Belki de yanlış konu oldu. Schrödinger'in konusu olsun. Birisi okuduğunda aklında canlanan konuda gözüksün bu mesaj. Güncelleme pls.
Senini işin gücün sahte haber olmuş. Çok konuşma martı.
Şaka yapıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık