Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[E-1] Büyük KorsanFan Favori Karakter Anketi

Favori Karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Bence sen şimdi bir kategorinin konusunu daha aç.3 gün sonra iki anketide bitir.Yönetimin bir şey diyeceğini zannetmiyorum :)
Bu üç gün arada yeni etap açmazsam bu konunun tamamlanması bir ayı bulur. Baya fazla karakter var çünkü. En iyisi gün sınırlaması şekline yapmak değil de oylar durunca konuyu kapatmak olur bence:D Etap-2 yi şimdi aç dedin de üşengeçlikte var biraz :D Üşenmezsem birazdan açarım, üşenirsem yarina kalır:D

shanks, hiluluk, zeff, bellemere, kuina, dadan.

Hiluluk en azından Şenksden sonra gelmesini beklerdim açık olmak gerekirse 1. olmalıydı :D
ve en büyük ayıp ise; judge malı veya İceburg varken bu ankette Yorki'nin olmamasıdır, üzdü. Direk Rumbar korsanları diye bile ekleyebilirdin.

Hiluluk en azından Şenksden sonra gelmesini beklerdim açık olmak gerekirse 1. olmalıydı
:D
ve en büyük ayıp ise; judge malı veya İceburg varken bu ankette Yorki'nin olmamasıdır, üzdü. Direk Rumbar korsanları diye bile ekliyebilirdin.
Benim gözler Mr2.yi aradı. Ama Yorki de iyidir.

Hiluluk en azından Şenksden sonra gelmesini beklerdim açık olmak gerekirse 1. olmalıydı
:D
ve en büyük ayıp ise; judge malı veya İceburg varken bu ankette Yorki'nin olmamasıdır, üzdü. Direk Rumbar korsanları diye bile ekliyebilirdin.
Hiç aklıma gelmemişti o. Daha sonra başka bir etapa ekleyeceğimden emin olabilirsin:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık