Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Evrenindeki Hangi Grupta Olmak İsterdiniz?

• Konbuyu başlatan Iceberg
  • Başlangıç tarihi

Eğer Op evreninde olsaydınız, hangi grupta olmak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    192

Iceberg

İyi günler dilerim.Bu konuyu yabancı bir op forumunda gördüm.Burada da olmasının hoş olacağını düşünüyorum. Umarım daha önce açılmış bir konu değildir. Eğer öyleyse lütfen beni uyarın.

Şöyleki bir adam korsan olduğu zaman süpernova yada yonkou seviyesinde olacağının garantisi yok o yüzden ankete yonkou amiral shichibukai gibi seçenekleri koymadım.Sadece bakış açısı olarak hangi gruba yakın olduğunuzla ilgili bir anket diyebiliriz bu anket için yoksa korsan diyen bir çok kişi süpernova dan aşağı olmak istemez.Yani denizci olupta karargaha girebilecek seviyeye bile gelememe olasılığınızda var?Güçlü gruptan çok hangi grubun anlayışını benimsiyorsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel konu. Hem ohara bilgini olup hem de devrimcilerle işbirliği içinde bir korsan olmak isterdim. Ciddiyim bu arada..

Iceberg

Güzel konu. Hem ohara bilgini olup hem de devrimcilerle işbirliği içinde bir korsan olmak isterdim. Ciddiyim bu arada..
Aslında birden fazla seçim olmasını istiyordum ama bazı arkadaşlar balıkadam -kutsal ejder vb yapar diye teke indirdim.

ShadowOnna

Ohara bilgini ile korsan arasında kaldım ama korsan olmak daha eğlenceli olurdu^^

Aslında birden fazla seçim olmasını istiyordum ama bazı arkadaşlar balıkadam -kutsal ejder vb yapar diye teke indirdim.
Sorun değil iyi yapmışın mesela ben dediklerimin üst başlığı olarak korsanı seçtim. Korsan olmak düzenden bağımsız olmak isterdim her şeyden önce; çünkü düzen kokuşmuş. Uf tam devrimci gibi konuştum şimdi de :) Ama devrimcilere de tam bağımlı olmak istemezdim belki her şeylerine katılmazdım. Böyle de bir cins olurdum aynı şimdi gibi :D

Unknown

Sırasıyla sanırım. İlk önce Korsan avıyla başlarsın. Sonra denizcilere katılır orda rütbe kasarsın. Sonra sıkılır oradan ayrılırsın. Korsan olarak uzun süre takılırsın. Sonra devrimci olup Kutsal eleman tokatlarsın.

Kutsal Ejder ama iyi bir kutsal ejder olmaya çalışırdım.
O zaman dışlanırdın büyük ihtimal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık