Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dressrosa'da Eşleşmeler Nasıl Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uçan_Terlik

Bir önceki sayfada mesajlar da zorovs fujitora yüzünden silindi.Senin dediklerin de yeniden bir tartışma başlatıcak.O sebeple dedim.

Zoro Issho'yu alsın Sanji Dof'u alsın Law ile Luffy adadan ayrılıp bi 5 dk Kaido'yu indirsin gelsin.Ertesi gün Shanks'a geçerler,sonraki 2 gün de Big Mom ve Teach'i indirirler olur biter.Yahu Zoro Fuji'yi alsın ne demektir? Zorocuların fanlıkta başka bir seviye olduklarını biliyorum da amiral alsın nedir ? Fuji amiral ama sonradan amiral diyen bile var.Dün amiral olsa kaç yazar adamın gücü 1-2 gömlek üstünde bizimkilerden.Bakın Zoro'nun üstünde değil tayfanın üstünde Luffy bile alamaz Issho'yu.

Zoro Issho'yu alsın Sanji Dof'u alsın Law ile Luffy adadan ayrılıp bi 5 dk Kaido'yu indirsin gelsin.Ertesi gün Shanks'a geçerler,sonraki 2 gün de Big Mom ve Teach'i indirirler olur biter.Yahu Zoro Fuji'yi alsın ne demektir? Zorocuların fanlıkta başka bir seviye olduklarını biliyorum da amiral alsın nedir ? Fuji amiral ama sonradan amiral diyen bile var.Dün amiral olsa kaç yazar adamın gücü 1-2 gömlek üstünde bizimkilerden.Bakın Zoro'nun üstünde değil tayfanın üstünde Luffy bile alamaz Issho'yu.
Shanks ı Big Mom dan sonra alırlar. :oleyo:
Hem ayrıca sen Zoro yu niye eziyon ki? Adam amirale tek atamaz yonko ya da karşılık veremezse 2 yıllık eğitim boşuna demektir. :oleyo2:

burdaki olay zoronun boss alması değil .arc da boss doff. Luffy de lawda fujiyi alamaz ama zoro tekniği sayesinde alır. Luff ve law birer samuray değil.

Shanks ı Big Mom dan sonra alırlar. :oleyo:
Hem ayrıca sen Zoro yu niye eziyon ki? Adam amirale tek atamaz yonko ya da karşılık veremezse 2 yıllık eğitim boşuna demektir. :oleyo2:
Valla öyle 2 yıl eğitim aldı diye tayfa her şeyi yapabilir sananlar var.Dof bile çok güçlü ve yılların korsanı olmasına rağmen amiralle kapışmaktan kaçınıyor.Zoro 2 yıl eğitim aldı diye amiral alsın...Düşünce şu Luffy KK olacaksa,Kaido'yu indirmesi gerekiyorsa Zoro amiral ile aşık atacak.İyi o zaman Dof'ta da KK olacak potansiyel var,yavaştan 2 yonkoya kuyu kazıyor o zaman Dof'un 2.adamı her kimse o da gelsin bir zahmet kaptanını amiralden korusun ama olmuyor işte.Zamanı gelince Zoro amiral alacak hatta bizzat kendisi yonko gücünde bile olacak ama zamanı gelince.

fuji mihawkdan daha beter çıkacak deseler inanırım ama fujiyi zorodan başkası alacak deseler inanmam.dediğim gibi vs finali bu arcda olmaz ama zoro fujiyle kapışacak.zaten mihawk hocası gibi oldu biyerde mihawktan daha fazla bilenebilir de fujiye.. Bir de amiral büyüktür schi gibi düşünürsek fuji şu anda daha üst rütbe de mihawdan...güç seviyesini bekleyip görelim ama fuji zoro v.s kaçınılmaz son :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık