Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dressrosa'da Eşleşmeler Nasıl Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sylar

Ben büyük ihtimalle lawın bi yerlerini yırtıp dofu yendikten sonra zoro luffy sanji ve law bu fujiye dalar bu arada tayfa gemiyi o tarafa getirir luffy fujiyi oyalarken diğerleride biner sonra usop-sama 8000 kişilik cüce ordusunu fujiye salar o arada luffy gomu gomu no rokketto yapıp gemiye biner usop-sama chopper lyffy cücelerin arkasından ağlarlar ve coup de burst, arc sonu.

Ben büyük ihtimalle lawın bi yerlerini yırtıp dofu yendikten sonra zoro luffy sanji ve law bu fujiye dalar bu arada tayfa gemiyi o tarafa getirir luffy fujiyi oyalarken diğerleride biner sonra usop-sama 8000 kişilik cüce ordusunu fujiye salar o arada luffy gomu gomu no rokketto yapıp gemiye biner usop-sama chopper lyffy cücelerin arkasından ağlarlar ve coup de burst, arc sonu.
kyros,dofun adamları,arena,bartolomeo,cavendish,chinjao,rebecca,kanjuro çok eksik aynı zamanda gemidekiler çoktan yakalandı.

Sylar

Tüm o işler bittikten sonra böyle bişey olabilir yani arcın son bölümü :/

gerçekten de bu arcın ve olayların gelişme şeklinin arabasta ile bir çok benzerliği var. tabii tam karşılaştırma yapan olursa zevkle okuruz ancak ben bu benzerlikten hareketle cp 0 yu duymuş olsak bile onlarla esas mücadelenin bir başka arc a kalacağını düşünüyorum. cp0 belki de CC yi alıp hükümetin bir merkezine kaçırırlar ve derin bağlantılarından dolayı dof da onlarla gidebilir. hatta CC yi tekrar kullanmanın hayallerini kurabilir. belki yanlarında Law ı götürebilirler yada bir başkasını (tayfanın vazgeçemeyeceği an itibariyle ittifak yaptıkları law luffy nin satmayacağı ve peşinden ölüme gideceği biridir.) peki eğer doff kaçacaksa ki kaçmayabilir bu arc ın gerçek boss u kim olabilir? benim kendime sorduğum soru bu.

bunun dışında arabasta da robi tayfaya katılmıştı burada da violet katılabilir yada violetin durumu okama kenpo kullanıcısı yüzünü ve şeklini değiştirebilen impel down da veda ettiğimiz ve bir daha haber alamadığımız dostumuz Bon Kurei nin durumu gibi olabilir. peki bu durumda bu arc da tayfaya kim katılacaktır. arc eşleşmeleri için dof un adamlarını bilmeliyiz. dofun bütün ana adamlarını bilmiyoruz ama galiba 4 güçlü adamı var. 700. bölümde ki maça, sinek, kupa, karo koltuklarını kastediyorum. mister five ise arabasta
da ki bomba adam gibi onunda numarası 5 falandı. robin i ise law ile kıyaslıyorum. law eskiden dofun adamıydı şimdi ise ona ihanet etti ve tayfa ile ittifak kurdu. sonra kaçırılacağı için peşinden gideceğiz. tayfaya katılacağını söylemiyorum ama ittifak durumundayız zaten. law ın da robin gibi bir hikayesi vardır mutlaka. fujitora nın adada bir rakibi yok. hem gücü ve makamı gereği hem de arabasta kıyası gereği. arabasta da somker ın rütbesi neydi bilmiyorum ama burada onun yerine fujitora var. arabasta da iken Luffy smoker ı yenebilecek durumda değildi. şimdi de fujitora yı yenebileceğimizi sanmıyorum. vs ler ile ilgili fikrim açığa çıktı galiba. dofun adamlarının isimleri belli olmadığı için yazmıyorum saygılar.

zoronun luffye sadakatini ispatlaması ve gücünü göstermesi için,luffynin önceden dövdügü morganı yenmesi hariç...one piecete hep bir gercek vardı.o arctaki en güçlü adam luffynin,ikincisi zoronundu.

ama gelgelelim law olaylara dahil olduktan sonra, söyle bir sey gercekleşti.punk hazardda gördükki; en güçlü 2 kişi law ve luffynindi.yani dresrosadada öyle olucaktır.eger amiralle dövüsmek zorunda kalırlarsa, o luffynin olacaktır.yok amiral aradan cekilirse,taa ne zaman söyledigim bir gercektirki hala siddetle savunuyorum,luffy bir yer altı örgüt liderini daha tokatlıyacak yani doflamingoyu ;)

normal sartta luffy ve lawın seviyesine bakarsak,zoro cavendish tarzında bir adam,ona en uygun rakipte,maca koltugundaki zırhlı adam olur.ki zoro yine fazla kasmıyacaktır.

gönlüm isterdiki fujitorayı luffy,doflamingoyu zoro alsın ama gördügüm kadarıyla,fujitorayı kimse almıyacak bir sekilde dövüs dısı kalıcak,dofu luffy alıcak,law dayak yiyecek.trebolu sanji,macadaki adamı zoro,diger koltuktaki dimanteyide zaten mecburen luffy alıcak gibi duruyor.

Pek belli olmasa da Oda, Franky'yi 4. bir canavar kıvamına getirmiş iki sene içinde. Artık eşleşmelerde ilk dörde Franky'nin de girmesi lazım. Genelde unutuluyor Franky belirtmek istedim. :)
ona adam kalmadı :D eger macadaki adamı o alırsa,zoroda cavendishi alabilir böylede makul,çünkü cavendish arena dagılırsa işin peşini bırakıcak tipe benzemiyor.

Pek belli olmasa da Oda, Franky'yi 4. bir canavar kıvamına getirmiş iki sene içinde. Artık eşleşmelerde ilk dörde Franky'nin de girmesi lazım. Genelde unutuluyor Franky belirtmek istedim. :)
arabasta da franky yoktu unutmadım ama eşleştirme yapmak için adamları iyi bilmek ve yan karakterleri filan ayırmak yan hikayeyi takip etmek lazım çok zor iş. kolay a kaçıp bir arabasta kıyaslaması yaptım. arena bir dikkat dağıtma durumu arabasta da dikkat dağıtmak için yapılmış bir şey var mıydı acaba?

arena da bir jesus burgess var ki kimle dövüştürsek ne bilemedim. dahası mera mera meyvesi ve onu isteyen kız. arena da dofa beslenen düşmanlık garp ın eski düşmanı. bir çok karakter var daha benim saymadığım.

şuan zoro 300m ödüllü bir adamdan daha güçlü o yüzden karşısına çıkıcak adam çok sağlamdır ama fuji biraz fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık