Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dressrosa'da Eşleşmeler Nasıl Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uçan_Terlik

Dostum tamam senin dediğin örnekler de var ancak zoro hiçbir zaman baş düşman dediğimiz adamlara bulaşmadı bulaştığında da yenildi zaten (örn:arlong)(hody olayına girmeyelim zoro'nun savaştığıyla luffy'nin savaştığı hody bir değildi.)

Şu an zoro'nun cidden amiral karşısında ne kadar dayanabileceğini düşünüyorsun ki.Ana düşmanlar bu animede daima luffy'nin hedefidir.Dof ve amiral de şu an baş villain olarak duruyor.Ya bir şey olur savaşılmaz amiralle ya da savaşılırsa luffy yener.Diğerleri sadece yenilebilir.

Hyouzo'nun hody'den güçlü olduğuna kim karar verdi bu arada.

Arkadaşın uyarısına uyalım.

Luffy bütün arenayı mecbur paketleyecek artık ayırt etmiyorum hepsini yenicek.Amiral bir şey yüzünden geri çekilmek zorunda kalıcak fazla güçlü oraya.

Law ve tayfadan bir iki eleman zoro ya da sanji olabilir doflamingo ile savaşıcak.Dof'a denk gelmek için fazla kişi olmaları şart law tek başına alamaz gibi.

Franky ve ekibi fabrikayı yerle bir edicek.

Gemiye saldırmaya gelenleri de artık gemideki bulunan ama bizim bilmediğimiz elemanla birlikte hallederler artık.

Usopp ve robin'e bir rol biçemiyorum şu an ayrıca hiçbir tahminimin tutmadığını göz önüne alırsam bu da tutmayacak muhtemelen dikkate bile almayınız gülüp geçin :)

1. Bu bir tahmin
2. Buraya tahmininizi yazın (adaya Kaidou geldi Amiralli kapıştı falanda yazabilirsiniz)
3. Vs oldu diye kazanan veya kaybeden olmayabilir Zoronun bir amiral karşısında ne kadar dayandığını veya nasıl bir ciddiyetle dövüştüğü görürüz.
4. İçinizde gizli bir zoro hayranlığımı var amiral geldi diye dayak yemesinden mi korkuyorsunuz. (Zoro tshirti var bende o derece)
5. Konuyu pıçaklamayın dedik o kadar :D

Uçan_Terlik

Evet evet ben saplantılıyım saçmalıyorum uzatmaya gerek yok seninle tartışmamız hiçbir yere varmayacak.

Kılıçlı gördüğün an zoroyla kapıştır.Zoro şu an luffy'den güçlü zaten malum kılıç varsa luffy zayıf.Luffy de dalgasına kaptan orda derin devletin başında zoro var her şeyi o yönetiyor.Asıl korsanlar kralı olacak adam da zoro.Zoro'nun asıl adı Roronoa D. Zoro'ymuş diye duydum geçen.Asıl saplantılı sensin haberin yok.

HYOUZU örneğini daha bu forumda açıklayabilen bir adam çıkmadı. hepsi bunla karşılaşınca senin gibi davrandı. size mangadan delil göstersek de inanmamakta kararlısınız. seni engelliyorum o yüzden bana cevap versen de göremicem. bye bye :)
--- Tayyip Mod: On ---
Yok efendim neymiş, Hyouzou'ya vuramamışız. Biz Marineford Süreci'ni iliklerinde yaşayanlar olarak dayak yemesini de iyi biliriz, ama G2 atmasını sizden öğrenecek değiliz. Onun 8 kılıcına karşı bir Elephant Gun'ımız yeter. Zaten hamdolsun zehir bizi teğet geçti.

Bunlar 3-5 çapulcu. Bu çapulcular, benim kraliyet askerime taş atıyorlar. Bu oyunu Conomi Adası'nda da oynadılar, biz bu oyunlara gelecek değiliz. Sizin binlerce adamınıza bizim bir Haoshoku'muz yeter. Ryuugu Sarayı'na ayakkabılarıyla girdiler, ortalığı suya boğdular. Biliyorsunuz orada Zoro, Hody'ye tek attı. Ama unutmayın ki; biz gelmeden önce Hody'nin gücü azıcıktı, biz bunu haplarla belki 100 katına çıkardık.

Karolla diyor ki, Hody Hyouzou'yu yenemezdi. Peki güzel kardeşlerim, Hyouzou'nun attığı haplar faaarklı mıydı ? Biz artık bu güç hapı oyununu bozuyoruz. Biz en az üç kılıç dedik, Hyouzou 8 kılıç yapmış, bakın ne güzel; ama kullananda güç olmayınca ben ne yapayım 8 kılıcı. Biz onurlu kılıç ustaları istiyoruz, ayyaş kılıç ustası değil. Bildiğiniz gibi Zoro, "Hardit" olarak adlandırılır. Hardit, iyi ki bir Hyouzou'yu yendi diye Luffy'den güçlü oldu. İşte bunlar hep fanboy zihniyeti. Değerli kardeşlerim, Zoro'dan kaptan olmaz. Sana söylüyorum Zoro Lobisi, bizimle uğraşmayı bırak! Kılıcını da al git.
---Tayyip Mod: Off---

HYOUZU örneğini daha bu forumda açıklayabilen bir adam çıkmadı. hepsi bunla karşılaşınca senin gibi davrandı. size mangadan delil göstersek de inanmamakta kararlısınız. seni engelliyorum o yüzden bana cevap versen de göremicem. bye bye :)
engelleme olayi nasil oluyor?

edit : tamamdir kendim buldum. ben de seni engelledim, goz zevkimi bozuyorsun.

Guzel konu, sevdim ^^ Bu saatte saglam tahminler yapamadim, aklima gelince ben de ekleyecegim. ^^ Ama yorumlayabilirim.
Aralarinda katilmadiklarim da var. Mesela Zoro vs Fujitora. Zoro su an amiral alabilecek, yenebilecek seviyede degildir benim gorusum.. Amiralden tek yer tarzi seyler soylemiyorum. Su anki haliyle bence gayet bir amirali oyalayabilecek seviyededir. Ama bire bir dovuste bana gore sansi olmaz. Ayrica her kilic tasiyan adama Zoro'nun rakibi diye sifat koymak acaba ne kadar dogrudur..Ben bir de kendime Zoro fani derdim.. Objektifligi yitirmemek lazim. ^^
Doflamingo vs Law'da da; biraz zor bir vs olur gibi. Bir taraf elbet ustunluk kurar, o tarafin da Doflamingo olacagini dusunuyorum sahsen. Ama boyle bir vs olursa, zor bir ihtimal ama Luffy de olaya dahil olurmus gibime geliyor. Arenada iken nasil olabilir bilemiyorum, ama Doflamingo & Law teke tek savasmalari ihtimali bana biraz dusuk gibi geliyor.

/Bu arada Solid Snake muthis olmus yazi. :D ..

--- Tayyip Mod: On ---
Yok efendim neymiş, Hyouzou'ya vuramamışız. Biz Marineford Süreci'ni iliklerinde yaşayanlar olarak dayak yemesini de iyi biliriz, ama G2 atmasını sizden öğrenecek değiliz. Onun 8 kılıcına karşı bir Elephant Gun'ımız yeter. Zaten hamdolsun zehir bizi teğet geçti.

Bunlar 3-5 çapulcu. Bu çapulcular, benim kraliyet askerime taş atıyorlar. Bu oyunu Conomi Adası'nda da oynadılar, biz bu oyunlara gelecek değiliz. Sizin binlerce adamınıza bizim bir Haoshoku'muz yeter. Ryuugu Sarayı'na ayakkabılarıyla girdiler, ortalığı suya boğdular. Biliyorsunuz orada Zoro, Hody'ye tek attı. Ama unutmayın ki; biz gelmeden önce Hody'nin gücü azıcıktı, biz bunu haplarla belki 100 katına çıkardık.

Karolla diyor ki, Hody Hyouzou'yu yenemezdi. Peki güzel kardeşlerim, Hyouzou'nun attığı haplar faaarklı mıydı ? Biz artık bu güç hapı oyununu bozuyoruz. Biz en az üç kılıç dedik, Hyouzou 8 kılıç yapmış, bakın ne güzel; ama kullananda güç olmayınca ben ne yapayım 8 kılıcı. Biz onurlu kılıç ustaları istiyoruz, ayyaş kılıç ustası değil. Bildiğiniz gibi Zoro, "Hardit" olarak adlandırılır. Hardit, iyi ki bir Hyouzou'yu yendi diye Luffy'den güçlü oldu. İşte bunlar hep fanboy zihniyeti. Değerli kardeşlerim, Zoro'dan kaptan olmaz. Sana söylüyorum Zoro Lobisi, bizimle uğraşmayı bırak! Kılıcını da al git.
---Tayyip Mod: Off---

Btw,i laughed hard little tayyeap :D :D :D :alkis: :respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık