Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super (manga)

b
Broly 42. manga bölümdeki zaman atlama sahnesinde Frieza ile birlikte görülüyor. Bölümdeki 33. sayfa...
Bunun tanıtım sayfası olduğunu söylemiştim.
Saga geçişinde bu sayfadan bahsediliyor.

Evet oradan alıntı ama üst tarafta arkadaşın verdiği sayfayı da kabul etmeyip üstüne diğer üst sayfada başka saiyan ile karşılaştık lafını kabul etmiyorsun dostum biz sana ne desek boş.
O sayfanın bir reklam sayfası olduğunu söyledim ama işinize gelen tarafı alıyorsunuz tabii. :D Ayrıca Broli'nin adı geçmiyor, hikâyesi geçmiyor yani canon olabilecek bir tarafı dâhi yok. "Broli'nin hikâyesi mangada anlatılıyor mu?" sorumun cevabını veremiyorsunuz, çünkü bahsedilemez, Broli ufak bir film karakteri hepsi bu. Broli'nin adı geçiyor mu? Geçmiyor. Ufak bahsetmelerden beslenip "ya işte canon oldu" deyip duruyorsunuz. Karakterin adı bile geçmiyor, hikâyesi geçmiyor, ekstra sayfaları görüp "aha canon oldu" gibi komik triplere giriyorsunuz. Hepsine cevabı veriyorum ki hâlâ daha anlamamakta ısrarcısınız. Broli asla canon olmayacak ve olamayacak bir karakter. One Piece veya diğer büyük franchiseların mantığı bu şekildedir. Filmde olan filmde kalır. O kadar şonen seri izleyip bunun mentalitesini kavrayamamanız komik doğrusu. Her Broli filmi çıkınca DB fanları "aha canon oldu" diye çığırıp durur, ekstra manga sayfalarını görür, "aha canon oldu" der. Hikâyeye eklenmediğini görünce de "ya ileride olacak" kafalarına girerler.

Benim attığım sayfa resmi cilt içindeki 42. bölümün 33. sayfası. Bölüme dahil olan bir sayfa, bölümün ortasında geçen bir sahne. Özetle turnuva sonrası zaman atlaması yaparlarken o boşlukta ne olduğunu ifade eden bir sayfa. Ancak film nedeni ile olayları birer görüntü ile resmedip, değinip geçiyorlar mangada.

Broli canon oldu artık, inkar etme :oops:

b

O sayfanın bir reklam sayfası olduğunu söyledim ama işinize gelen tarafı alıyorsunuz tabii. :D Ayrıca Broli'nin adı geçmiyor, hikâyesi geçmiyor yani canon olabilecek bir tarafı dâhi yok. "Broli'nin hikâyesi mangada anlatılıyor mu?" sorumun cevabını veremiyorsunuz, çünkü bahsedilemez, Broli ufak bir film karakteri hepsi bu. Broli'nin adı geçiyor mu? Geçmiyor. Ufak bahsetmelerden beslenip "ya işte canon oldu" deyip duruyorsunuz. Karakterin adı bile geçmiyor, hikâyesi geçmiyor, ekstra sayfaları görüp "aha canon oldu" gibi komik triplere giriyorsunuz. Hepsine cevabı veriyorum ki hâlâ daha anlamamakta ısrarcısınız. Broli asla canon olmayacak ve olamayacak bir karakter. One Piece veya diğer büyük franchiseların mantığı bu şekildedir. Filmde olan filmde kalır. O kadar şonen seri izleyip bunun mentalitesini kavrayamamanız komik doğrusu. Her Broli filmi çıkınca DB fanları "aha canon oldu" diye çığırıp durur, ekstra manga sayfalarını görür, "aha canon oldu" der. Hikâyeye eklenmediğini görünce de "ya ileride olacak" kafalarına girerler.
Tamam kardeş pardon haklısın anlamamışız biz.

Benim attığım sayfa resmi cilt içindeki 42. bölümün 33. sayfası. Bölüme dahil olan bir sayfa, bölümün ortasında geçen bir sahne. Özetle turnuva sonrası zaman atlaması yaparlarken o boşlukta ne olduğunu ifade eden bir sayfa. Ancak film nedeni ile olayları birer görüntü ile resmedip, değinip geçiyorlar mangada.

Broli canon oldu artık, inkar etme :oops:
Canon olsaydı, tıpkı Turnuva Arc'ı veya diğer hikâyeler gibi uzun uzadıya anlatılan bir hikâye olması gerekirdi. Tek sayfadan ibaret bir broşür sadece o. :D Bir de değiniyorlar demiş ya. O zaman hâlihazırda filmi olan Tanrıların Savaşı neden mangada TEK SAYFA broşür şeklinde yapılmayıp hikâye ele alındı açıklar mısın? Çünkü ana hikâyede olduğu için. :)

Manga çok güzel gidiyor. Anime sonrası arklar güzel oldu şimdiye kadar, anime için epey iyi malzeme çıktı. Bu Guranora karakteri de zaman içinde ana karakter haline geldi desek yeridir. Farklılık oldu ama iyi anlamda. Karakter sürekli hale gelir umarım, ben sevdim. Ayrıca evrenin genel düzeni hakkında bilgi sahibi olmaya başladık. Başka gezegenler başka ırklar ne alemde ...... Eldeki malzeme sonsuz, böyle genişleme yoluna gitmeleri isabet oldu. Hep aynı şekilde bir düşman gelsin yenelim demek yerine evreni işlemeleri iyi fikirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık