Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Cidden iyiydi Jiren vs Goku, nihayete erseydi en iyi DB savaşı derdim ama olmadı. Üstelik haftaya hep beklenen Jiren vs Hit olacak. Turnuva epey güzel oluyor. Artık Vegeta reyiz ve potansiyel çocuk Gohan işe el koymalı. Frieza-sama'ya saygılar :D

Ayrıca o şişkoya nalet gelsin!

Dövüş bence hoştu. Fakat ona rağmen Jiren bir şekilde üstün çıktı savaştan. Bunun dışında Goku ile Vegeta arasındaki fark hiç bu kadar açılmamıştı umarım prens çok fazla geride kalmaz.

Diğer saiyajinleri pek sevemedim. İyi ya da kötü olmaları sorun değil hepsi cücük gibiler. Ah Broly reyiz Ah
Beerus'un Goku sevgisini az da olsa hissettik. Kendisi tatile çıkarsa konumunu Goku'ya bırakır. :d
Jiren sağlam karakter. En güçlü saldırısı için izin verdi Goku'ya. İçinde saiyajin kanı dolaşıyor :D
Goku'nun yeni halini sevdim ama artık bu tarz modlardan hoşlanmıyorum. Farklı tekniklere ihtiyacı var. Tüm dövüşleri de güç üzerinden kazanmasın goku. şu 6. evrendeki ayıyı bacaklarından tutup dışarı atmıştı zamanında o tarz dövüşlerini de görek :D

One Piece şu sıralar kötü giderken bu seri resmen ilaç gibi geldi mükemmel gidiyor. Manga ne zamanda bir çıkıyor bilen var mı ?

Dövüş harikaydı cidden. Jiren çok delikanlı bir adam. Goku yeni formunda dahi jirenden gerideydi. Jirenin tam ciddi göremedik.

Vay be, beni öldürsen Dragon Ball izlemem diyen adamlar bile serinin bağımlısı haline geldi. Zamanında izletmeye çalışmıştık o kadar.

Bölüme gelirsek, güç turnuvası ile ilgili her bölüm zevkliydi, bu en zevklisiydi. Jiren beklentileri karşıladı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık