Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Bu seri Dragon Ball Z: Battle of Gods (2013) filminin anime serisi haline getirilmiş halimi ? Filmdeki gibi işleyip aynı sonla mı bitecek ?
Bu seride son iki film (BoG ve RoF) + Yeni arc (6.Evren arc)'ı işlenecek.Film arclarının sonu aynı olur ama olayları farklı şekilde görürüz (mesela filmde Bulma'nın doğum günü gemide değil).

Silinmiş Üye

Bu mu "güzel" ? Bu seri hakkında ne yazık ki haklı çıktım.Sömürün bakalım.

Bu mu "güzel" ? Bu seri hakkında ne yazık ki haklı çıktım.Sömürün bakalım.
Yok yav bu gifteki sahne iyiydi.
Zaten gerisini blu-ray çıkınca düzeltirler,Saint Seiya'yı falan düzeltiyorlar bu sıkıntı olmaz.

Mangası yardırıyor bana kalırsa 6.evren olayına girdiler turnuva falan yapacaklar ve daha yeni ejder toplarına fazla değinilmedi bayağa olay olacak gibi,aylık çıkması çok kötü oldu.

Son düzenleme:
Toei'nin yaptığı hiç bir serinin izlenmeyeceğini bunun son bölümüyle bir kez daha hatırlamış oldum. :S Op zaten izlemiyordum, bundan sonra dbs de izlemeyeceğiz.
Bu kadar baştan savma iş yapılır mı arkadaş, kendilerine hiç mi saygıları yok bu heriflerin.

Toei'nin yaptığı hiç bir serinin izlenmeyeceğini bunun son bölümüyle bir kez daha hatırlamış oldum. :S Op zaten izlemiyordum, bundan sonra dbs de izlemeyeceğiz.
Bu kadar baştan savma iş yapılır mı arkadaş, kendilerine hiç mi saygıları yok bu heriflerin.
Ben biriktirip izliyorum. Başka türlü izlenmiyor bu lanet firmanın animeleri. DBS, Digimon Tri ve OP. OP'yi de 2 yıldır izlemiyorum hepsini bir izlerim artık :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık