Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dragon Ball Heroes

Dragon Ball Heroes Konusu

Dragon Ball Heroes 1. Bölüm Konusu: "Trunks, Gokularla yeniden eğitim yapmak için gelecekten geri gelir. Ancak, Trunks bir anda gözden kaybolur. "Fu" adında gizemli bir adam ortaya çıkar ve Trunks'ın, evrenlerin arasında olan ve kimsenin hakkında bir şey bilmediği "Hapishane Gezegeni"nde tuzağa düştüğünü söyler. Trunks'ı kurtarmak için Gokular, Ejder Toplarını aramaya koyulurlar fakat onları bitmek bilmeyen bir mücadele bekliyordur. Gokular, Trunks'ı da alıp Hapishane Gezegeni'nden kaçabilecekler midir?"

Animede Yer Alacak Karakterleri Tanıyalım; Son Goku

En güçlü olmak için her gün eğitim yapan iyi kalpli bir Saiyan. Trunks'ın esir olduğu Hapishane Gezegeni'ne doğru gider.

Vegeta

(Gelecekten Gelen) Oğlu Trunks'ı kurtarmak için Hapishane Gezegeni'ne gitmeye kararlı. Gizemli adam Fu'dan şüpheleniyor.

Gelecekteki Trunks

Beerus'un Gezegeni'nde Gokularla eğitim yapmak için gelecekten geldi. Ama şu anda gizemli Hapishane Gezegeni'nde mahkûm.

Mai

Trunks'la beraber gelecekten geldi. Beerus'un Gezegeni'ndeki eğitimde yemek ve diğer işleri yaparak yardımcı olacaktı ama Trunks'ın Hapishane Gezegeni'nde mahkûm olduğunu öğrenince, tehlikeli olmasına rağmen oraya gitmeye karar verdi.

Cooler

Hapishane Gezegeni'nden kaçmak için Trunks'la takım olur.

Fu

Trunks'ın Hapishane Gezegeni'nde esir olduğu haberini getiren gizemli adam. Trunks'ın arkadaşı olduğunu iddia etse de, gerçek kimliği bilinmiyor. Soğuk kişiliği, ne düşündügünü anlamayı zorlaştırıyor.

Son Goku Xeno

Zaman Zabıtası için çalışan diğer boyuttaki bir Son Goku. Hapishane Gezegeni'ni araştırıyor.

Kötü Saiyan

Hapishane Gezegeni'nde olan gizemli bir savaşçı(Fu tarafından yakalandı). Şaşırtıcı gücüyle, Gokuları kolayca geride bırakabilir.

Dragon Ball Heroes Fragmanı 21 Haziran'da

Dragon Ball Heroes Animesi Yayın Tarihi
http://www.carddass.com/dbh/sdbh/prison_planet/

1. Bölüm 1 Temmuz 2018'de.

2. Bölüm 16 Temmuz 2018'de.

Bu special ; uzun soluklu, kurgulu bir anime olmayacak. Birkaç bölüm olursa olur gibi şimdilik.

Cooler da varmış, Frieza-sama'nın kardeşi :D

Bana artık iyice saçma gelmeye başladı seri zaten dbs ile olabileceği en güçlü seviyede seri yeni karakterler ne kadar güçlü çıkabilir ki.

Benim anlamadığım hangi zaman aralığında geçecek bu seri, dragon ball super sonrası olsa garip olur gerçekten, artık yenecek rakipleri kalmadı gibi gokuların.

Yeni saiyajinin adı Kanba'ymış. Saiyajin sebze adı geleneği gereği cucumber yani salatalık, hıyar :D

Tehlikeli mahkumlar, Prison Planet'de bir araya getirildi.

Evil Saiyan: "Benimle dövüş!"

Goku ve arkadaşları yaklaşan tehditlere karşı duruyorlar.

Vegeta: "Bu bir Saiyan mı? Daha önce hiç böyle bir şeytani ki hissetmemiştim! Sorun ne Kakarrotto?"

Yeni Dragon Topları

Fu: "Evrendeki en ilginç deney sonunda ana safhasına girer!"

Vegetto: "Kanba! Dövüş len!"

Goku: "Bunu kaçırmayın!"

Vegetto, çakma Frieza, Trunks <3 Mai ikilisi (öğğk), Ssj4 Goku. Adamlar ellerinde ne var ne yok her şeyi kullanacaklar anlaşılan. Daha dbs nin sonunu izlemedim ama orada zaten evrenin nihai güçleri göründü buna rağmen daha da uzatmak çok anlamsız geliyor bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık