Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dragon Ball Heroes Anime İncelemesi Youtube.com/Fantastik Ceo

'Genel Sohbet' forumunda fantastikceo tarafından 12 Ağu 2016 tarihinde açılan konu

1. fantastikceo Youtube Fantastik Ceo

fantastikceo (Youtube Fantastik Ceo)
    Mesaj Sayısı 1,092
    Üyelik Tarihi30 Tem 2016

2. Marco Güç,Şöhret,Zenginlik

Marco (Güç,Şöhret,Zenginlik)
    Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    Bro dinlemesi güzel oluyor da .Ace'i Esyı gibi Japonca telaffuz etmen biraz itici geldi bana. Ace'in Japonca karşılığı olduğunu da sanmıyorum.

3. fantastikceo Youtube Fantastik Ceo

Mesaj Sayısı 1,092
    Üyelik Tarihi30 Tem 2016
    Pōtogasu Dī Ēsu Bu şekilde telaffuz ediliyor, tabi aksandan aksana değişiyor. Ama Esı diyorum ben genelde öyle alıştım. Animede Esı veya Esuı denildiği oluyor.

4. Marco Güç,Şöhret,Zenginlik

Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    İstediğin gibi telaffuz et orada sorun yok. Ben yalnızca eleştiri olsun diye söyledim. Yanlış söylemediğini ben de biliyorum ama itici geldi bana , sen de oldukça emek harcıyorsun o yüzden söylemek istedim. Ayrıca yanılmıyorsum X-drake'in babasını Dof veya adamı öldürmüştü. Video'da bahsettiğin bir kısım vardı. One piece ile ilgili yaptığın teoriler olsun incelemeler olsun bence gayet güzel. Eline sağlık .

5. fantastikceo Youtube Fantastik Ceo

Mesaj Sayısı 1,092
    Üyelik Tarihi30 Tem 2016
    Çok teşekkür ederim! Videoları sonuna kadar izlediğin için özellikle minettarım. X-drake hakkında düşüncelerin doğru, Doflamingo babasını öldürmüştü fakat kin gütmüyor acaba direk olarak suçu Kaidou'ya mı atıyor bilemedim ilginç.

6. Marco Güç,Şöhret,Zenginlik

Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    Aaa çok mantıklı ya sen söyleyince fark ettim :respect:. Yani sonuna kadar izlerim güzel yapıyorsun işini bence. Bu kadar istikrarlı ve doğru bilgiler veren başka bir kanal görmedim ben.

7. fantastikceo Youtube Fantastik Ceo

Mesaj Sayısı 1,092
    Üyelik Tarihi30 Tem 2016
    Ben de videoları sonuna kadar izleyip yorup yapan, emeği gören insanları ayrı takdir ediyorum. Bu gibi dönemler de seviyeli insan bulmak gerçekten zor. Tekrardan çok teşekkürler! Umarım bir şeyler katabileceğim videolar çıkarmaya devam ederim!

8. Marco Güç,Şöhret,Zenginlik

Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    Yaparsın yaparsın :respect: . Yardım edilecek bir konu olursa bana da ulaşabilirsin .

9. fantastikceo Youtube Fantastik Ceo

Mesaj Sayısı 1,092
    Üyelik Tarihi30 Tem 2016
    Hahaha olur tabiki de! Bir şey soracağım, şehir olarak senin profilinde umi görünüyor. Umi neresiydi ya Japonca hangi kelimeydi. One Piece'de sürekli diyorlardı. Okyanus galiba değil mi?

10. Marco Güç,Şöhret,Zenginlik

Mesaj Sayısı 783
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    Umi deniz demek yanılmıyorsam , Denizli :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık