Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Mağlum genel tartışma şu an çetin bir savaş içerisinde bende buraya yazayım.

Bildiğiniz üzere reverie karıştı ve
944. Bölümde mihawk’ın sahne alacağını düşünüyorum. Mihawk için iyi yönden mi kötü yönden mi bir şey olacağını kestirmek zor ama bir şeyler olacağına dair belirtiler var. (Çalıntı)

Oda onaylı Reverie de beklenmedik bir şey olacak. Bu olay mihawk yüzünden gerçekleşebilir diye düşünüyorum.
İlginç. 944 e pek bir şey kalmadı doğru mu değil mi görürüz.

944. Bölümde mihawk’ın sahne alacağını düşünüyorum. Mihawk için iyi yönden mi kötü yönden mi bir şey olacağını kestirmek zor ama bir şeyler olacağına dair belirtiler var. (Çalıntı)

Oda onaylı Reverie de beklenmedik bir şey olacak.
Bu olay mihawk yüzünden gerçekleşebilir veya onunla alakalı olabilir diye düşünüyorum.
Mihawk'a bir şey olmaz. Reverie'dekiler düşünsün. :a:

Bu olay mihawk yüzünden gerçekleşebilir veya onunla alakalı olabilir diye düşünüyorum.
Dragon ortaya çıkacaktir. Bu daha mâkul bir unexpected. Mihawk Reverie bağdaşmadı bende. Im çıkarsa anca öyle beklenmedik olur. Ki çıkmaz

Ben de 944 olayını Mihawk ile ilgili buluyorum. Zoro ile alakası yoktur.

İlginç. 944 e pek bir şey kalmadı doğru mu değil mi görürüz.
Mihawk'a bir şey olmaz. Reverie'dekiler düşünsün. :a:
Valla en son böyle bir belirti olduğunda ace ölmüştü yani pek hayra alamet diyemeyeceğim.
Dragon ortaya çıkacaktir. Bu daha mâkul bir unexpected. Mihawk Reverie bağdaşmadı bende. Im çıkarsa anca öyle beklenmedik olur. Ki çıkmaz
İm veya dragon beklenmedik değil ki:)
Dragon ve im’ın orda olduğunu zaten biliyoruz o yüzden onlarla alakalı bir şey beklediğimiz için bu beklenmedik olmaz. Mihawk reverie de bir şeyler oluyor dedi yani durumu kontrol etmek için gidebilir.
Ben de 944 olayını Mihawk ile ilgili buluyorum. Zoro ile alakası yoktur.
Zoro’luk bir durum yoktur büyük ihtimal bütün işaretler mihawk’ı gösteriyor bakalım.

Valla en son böyle bir belirti olduğunda ace ölmüştü yani pek hayra alamet diyemeyeceğim.

Dragon ve im’ın orda olduğunu zaten biliyoruz o yüzden onlarla alakalı bir şey beklediğimiz için bu beklenmedik olmaz. Mihawk reverie de bir şeyler oluyor dedi yani durumu kontrol etmek için gidebilir.
Hemen harcar mı diyorsun Mihawk'u? :D

Im olarak Mihawk-Im çıkarsa demek istedim. Ki olmaz. (Gözlerden yola çıkarak falan)

Dragon da sonunda ortaya çıktı, savaşacak olarak derim. Şu an savaş 3 komutan+sabo vs denizci olarak değil mi?

Hemen harcar mı diyorsun Mihawk'u? :D
Mihawk hakkında bilmediğimiz çok önemli şeyler olduğunu düşünüyorum bunlar ortaya çıkınca belki öldürmeye çalışabilirler. Harcama değilde görevini laikiyle yerini getirmiş bir karakter sonuçta güç gösterisini yapıp ölebilir artık.
Im olarak Mihawk-Im çıkarsa demek istedim. Ki olmaz. (Gözlerden yola çıkarak falan)

Dragon da sonunda ortaya çıktı, savaşacak olarak derim. Şu an savaş 3 komutan+sabo vs denizci olarak değil mi?
Mihawk’ın im çıkma işi yattı ama bağlantıları gayet çıkabilir dediğin gibi.
Lindberg,morley,karasu ve sabo fujitora ve greenbull’a karşı dövüşüyor.
Dragon büyük ihtimal ya gorosei ile ya da krallarla görüşüyordur. Beklenmedik bir şey olması için “bunu beklemiyorduk” gibisinden tepki vermemiz lazım. Yani im veya devrimcilerle alakalı olmamalı bu olayın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık