Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Zoro için seri sonu yonko seviyesi bile zor görünürken, Mihawk'ı şuan yonko üstü veya kk seviyesi ilan etmek bence anlamsız. Zoro en temizinden amiral seviyesi olacak zaten. Hadi olsun olsun amiralin bir tık üstü diyelim. Mihawk'da fazlası değildir yani. Gereğinden fazla abartılıyor bence. :D Boşuna sıcak hava balonu demiyorum ben bu adama. :D
Mihawk Kk diyen yok da, bence Shanks ile eşit yani :D Zoro da bunu geçince Yonkou üstü olur işte, bence gayet mantıklı :D

Mihawk Kk diyen yok da, bence Shanks ile eşit yani :D Zoro da bunu geçince Yonkou üstü olur işte, bence gayet mantıklı :D
Ooo diyen olmaz mı? Mihawk'ın seviyesi konusunda en az 45 kişi kk şıkkına oy atmış. Hatta bırak kk yi evrenin en güçlüsü diyeni de gördüm. :D Hava balonluğundan terfi edip zeplin olmaya kadar gidiyor şahin arkadaş. :D

O Shanks mevzusundan bir çok kişi yanılacak gibi geliyor bana da neyse. Bekleyip görelim bakalım. :D

Ooo diyen olmaz mı? Mihawk'ın seviyesi konusunda en az 45 kişi kk şıkkına oy atmış. Hatta bırak kk yi evrenin en güçlüsü diyeni de gördüm. :D Hava balonluğundan terfi edip zeplin olmaya kadar gidiyor şahin arkadaş. :D

O Shanks mevzusundan bir çok kişi yanılacak gibi geliyor bana da neyse. Bekleyip görelim bakalım. :D
Yok yahu Killzone falan hep troll oy atmışlardı. %85'i troll onların. :D

KK atanların çoğu trolldür diye düşünüyorum :D

Şurada yazılanları okuduktan sonra, Whatsapp'ta birine yatma saati gelmiş diye mesaj atacağıma, yatma seviyesi gelmiş diye mesaj attım. Mutlu musunuz? :oleyo2:

Mağlum genel tartışma şu an çetin bir savaş içerisinde bende buraya yazayım.

Bildiğiniz üzere reverie karıştı ve
944. Bölümde mihawk’ın sahne alacağını düşünüyorum. Mihawk için iyi yönden mi kötü yönden mi bir şey olacağını kestirmek zor ama bir şeyler olacağına dair belirtiler var. (Çalıntı)

Oda onaylı Reverie de beklenmedik bir şey olacak.
Bu olay mihawk yüzünden gerçekleşebilir veya onunla alakalı olabilir diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık