Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 333 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    437

Mihawk...

Tam olarak gücünü görmediğim bir karakter olduğu için mutlak bir yorumdan hep uzak tutmuşumdur kendimi.

Zoro'yu severim, kendisine biçtiği o nihai amacını da çok taktir ederim. Ama Mihawk'a olan saygım bu yüzden değil.

Mihawk...

Luffy'de bulunan esas gücün belki ilk kez farkında olan belki de bize bunu ilk kez yansıtan kişi olduğu için onu ilk sandığımız bir karakter.

Kendisine saygım bu yüzden...

Bu gücü fark edebilmesi için Luffy'i sadece 2 kere görmesi yetti canlı olarak.

It’s not a Devil Fruit, or some cheap trick… One by one, he turns the people around him into his allies. More than anyone else sailing the seas… That man possesses the most terrifying power.

----

Şeytan meyvesi ya da ucuz bir numara değil... Birer birer etrafındaki insanları müttefiki haline getiriyor. Denizlerde dolaşan insanlar içinde en korkunç güce sahip olan bir insan.

Wano'da kapsamlı bir flashback bekliyorum.Wano'da göremezsek yandık unutun Mihawk'ı daha.Seri sonunda görürüz kutsalların amca oğlu olarak falan.Im-sama'nın sağ kolu bile çıkabilir Wano içinde görmezsek.Gerçi bu çok da kötü olmaz daha güçlü olması yüzünden olur ama ben sabır açısından söylüyorum.Mihawk fanlarının daha fazla sabrı kaldığını sanmıyorum.

Kendisi zamanında en az Shanks gücündeymiş diyebiliriz. Fakat Shanks'ı geçecek kılıç ustasını beklerken güçten düşmüş olmalı, sonuçta hala bekliyor ve en son dediğine göre tek kollularla dövüşmüyormuş... Rayleigh bile paslanıyor Mihawk kesin güçten düşmüştür kanki.

Gazetede şaşırdığı haberin Shichibukai sisteminin kalkması olduğunu düşünüyorum.Dünya kızışacak.Bu eleman artık ciddi şekilde piyasaya çıkar umarım

Çizilmiş en garip karakter bu adam bence, Marineford savaşında girdiği hiçbir vs ciddi değildi.
Düğüne gidersin ya hani, ne zaman bitecek lan diye çıldırırsın, işte adam tüm savaş o moddaydı.
Gereksiz yere savaşmayı sevmiyor adam, Crocodaile karşısına çıkınca duraksaması vb konular yüzünden korkak olduğu söyleniyor.
Ama unutmayın, aynı Mihawk Don Krieg gibi sadece serçe parmağıyla atomlarına ayırabileceği bir adamla savaşmayıp toz oldu.
Ciddi olan tek bir dövüşünü bile görmedik, ömrümüz yeter de görür müyüz artık onu da bilemiyorum.
Ama bu adamın zamanında Shanks ile eşit olduğu çok fazla vurgulandı, eğer Shanks'ın altında çıkarsa seri benim için tamamen biter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık