Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 333 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    437
Ben de diyordum neden herkes Shanks'ın Haki'sini övüyor diye. Zoro nasıl Haki kasmışsa Shanks da öyle kasmış demek. :alkis:
Zoro'nun durumu daha ilgi çekici. Adam serideki en güçlü zırh haki kullanıcısından eğitim aldı. Ve büyük ihtimalle şu an zırh hakide Luffy'den daha iyidir, hatta Mihawk'ı bile geçmiş olabilir.

Dünyanın en objektif forumu da böyle düşünüyor mesela bakın.

Zoro'nun durumu daha ilgi çekici. Adam serideki en güçlü zırh haki kullanıcısından eğitim aldı. Ve büyük ihtimalle şu an zırh hakide Luffy'den daha iyidir, hatta Mihawk'ı bile geçmiş olabilir.

Dünyanın en objektif forumu da böyle düşünüyor mesela bakın.
Bu açıklanmış birşey zaten zoro zırh haki,sanji gözlem ve luffy nin kral hakisi üzerinde durduğunu açıkladı yani hepsinin birbirinden güçlü yanları var ama zoronun zırh hakisi mihawk dan güçlü olduğunu sanmıyorum. Luffy nasıl rayleigh seviyesine çıkamadıysa zoro da çıkamamıştır.

Bu açıklanmış birşey zaten zoro zırh haki,sanji gözlem ve luffy nin kral hakisi üzerinde durduğunu açıkladı yani hepsinin birbirinden güçlü yanları var ama zoronun zırh hakisi mihawk dan güçlü olduğunu sanmıyorum. Luffy nasıl rayleigh seviyesine çıkamadıysa zoro da çıkamamıştır.
Zoro Luffy gibi her haki türüne değil de sürekli zırh hakiye çalıştıysa geçmiştir Luffy'i.

Neyse konu Zoro değil.

Rüzgar ve okyanusu kontrol ederek Coffin Boat'ı hareket ettiriyor. :a:
Don Krieg zamanı o kadar korsan ve gemiye karşı çıkan fırtına rastlantı değilmiş demek.
Bu sayede su üzerinde de yürüyebilir:
Manga'da Mihawk'ın altındaki desen ile gemilerin üstündeki desen benzer:
Anime'de okyanusun üzerinde yürüyor gibi zaten:

Rüzgar ve okyanusu kontrol ederek Coffin Boat'ı hareket ettiriyor. :a:
Don Krieg zamanı o kadar korsan ve gemiye karşı çıkan fırtına rastlantı değilmiş demek.
Bu sayede su üzerinde de yürüyebilir:
Manga'da Mihawk'ın altındaki desen ile gemilerin üstündeki desen benzer:
Anime'de okyanusun üzerinde yürüyor gibi zaten:
Mihawk kılıcı suya sokup şöyle 1-2 şekilli hareket yapar, onlar fırtına koptuğunu sanır..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık