Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Rosinante †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 81.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    275
Kardeşin bile olsa saf kötü, virüs bir insan haline gelmişse ve yapacak bir şey yoksa onun da karşısında durulur. Yaptığı usul tartışılabilir. Ben çok da ihanet olarak nitelemiyorum, aralarına sızıp muhbirlik yapmıştır bir denizci olarak.

Ayrıca yaptığı fedakarlık boşa gitti nasıl diyebiliyorsunuz??! Rosinante çomak sokmasaydı Dof belki de şu an ope ope'nin verdiği ölümsüzlüğün tadını çıkarıyordu. Ayrıca Law ile beraber çok güçlü bir tayfası da olurdu.

Sengoku veya denizcilerin bu adamı kullanıp kullanmaması veya yaptığı fedakarlığın somut bir sonuca ulaşması önemli değil. Bu adam doğru olduğuna inandığı şeyi yapmış hayatını ortaya koyarak. Adının Law olması önemli değil bir çocuğun hayatının sırf kötülükle geçmesine engel olmuş, onu hayata kazandırmıştır. Hatta ondan önce de görmediğimiz daha nice çocuğu sert davranarak o ortamdan kaçırmış.

Ne Dof kadar karizma ve güce sahip ne de onun gibi şu serideki en derin ve mükemmel sözlere imza atmıştır.. ama kimse kusura bakmasın Doflamingo ne kadar bencil ve şeref yoksunu kalmışsa da bunların hepsi bu adama verilmiş bir şekilde. O yaşadığı şeylere rağmen tutmuş yine de adaleti, gelecek nesillerin iyiliğini düşünmüş ve bu uğurda canından olmuş.. Babası Homing'in basiret eklenmiş ve ilerletilmiş versiyonu gibiymiş resmen..

R.I.P. :sapkali:(Bu emoji de her yere gidiyor ha çok sevdim)

Yaparım bundan sonra :( Abimi falan vururdum ben acımam.
O başka Dofu vursaydı keşke ama adam vursa da ölmeyecekti zaten o meyveyle iç organlarını tamir eden meyvesi var. Üstelik öyle hızlı bir tamir ki yarım saat geçmeden bayıldıktan ve kairosekilendikten sonra bile adam ölmedi. Oda da dedi bari biraz duygusallığa vurayım bu kısmı.

İhanet ettiği gerçeğini inkar edemeyeceğim fakat yaptığı şey hakkında o tarzda düşünmüyorum. Eğer onun geçmişi ile birine yüklenmek istiyorsak Law'a yüklenmemiz daha doğru olacaktır. Her ne kadar Dof'un sözüne göre Dressrosa'yı her türlü yok edeceğini söylemiş olsa da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık