Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Rosinante †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 81.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    275
Kalben iyi biri ancak kardeşini sattığı bir gerçek. Dof'a yaptığı cidden kabul edilemez. Ölümü beni üzmüştü. Güzel de ölmüştü. Şu serideki en iyi bölümlerden birinin baş aktörüydü. O fb'nin tadı hala damağımda.

Yine de yaptığı görev değil ihanetti. Belki de duygularına yenildi. Dof'a kin güttü ya da acıdı ama yine de kurtarmaya çalışmak yerine sattı. Neyse iyi olsun kötü olsun benim nazarımda epey başarılı bir karakterdi.rip.
Silahı ilk doğrultan da kendisi.Hani tetiği çekemedi falan deniyor ya...
O hareketi yapmasa Doflamingo'nun öldüreceği kesin değil.Belki sağlam döver kolunu bacağını keser ama öldürmezdi.Law'ı niye ilk kapışmada sağ bıraktıysa o sebeple.

Birisi sana silah doğrultursa sende silahını ona doğrultursun tetiği çekmesende.Bu kadarı normal.Bunu gidip Doflamingo gibi şeytan dediğin adama yaparsan haliyle tetiği çeker.Öyle acımasız bir adam o kadarını da affetmez yani.Canına kastedilip tehdit edilmeyi.Üstelik ihanetin üstüne.
Rosinante kendi sonunu kendi hazırlamıştır.Hiç boşa üzülmeyin.

Adam Rosinante üzerimde yüktü diyor daha tetiği çekermiydi çekemezmiydi tartışılıyor :( Adam kendi diyor yüktü üzerimde diye.

Adam Rosinante üzerimde yüktü diyor daha tetiği çekermiydi çekemezmiydi tartışılıyor :( Adam kendi diyor yüktü üzerimde diye.
O lafları biraz da Law'ı dövüş esnasında kışkırtıp sinirlendirmek için söylüyor.Yarasına tuz basmak için.Yoksa Doflamingo gibi adam yük olarak görüp başka bir boğaz beslemez tayfasına özenle adam alıyorken.Diyelim hadi yük olarak görsün bu da duygusal bağın göstergesidir.Demek az da olsa sevgi besliyormuş ki buna rağmen tayfada tutmuş.

O lafları biraz da Law'ı dövüş esnasında kışkırtıp sinirlendirmek için söylüyor.Yarasına tuz basmak için.Yoksa Doflamingo gibi adam yük olarak görüp başka bir boğaz beslemez tayfasına özenle adam alıyorken.Diyelim hadi yük olarak görsün bu da duygusal bağın göstergesidir.Demek az da olsa sevgi besliyormuş ki buna rağmen tayfada tutmuş.
Neticede tetiği çekti mi çekti.Law diyor zati onun tetiği çekmeyeceğini biliyordun diye.Yanılıyrmuyum yoksa yanlış mı biliyorum.Gerçi ben orada gerçek düşüncelerini söylediğini düşünüyorum.Küçük Law'dan ayar yiyen adam Doffy'ye yük olmayacakta ne olacak?Yani Doffy'nin böyle düşünmesini gerektirecek bi durum var ortada.

Neticede tetiği çekti mi çekti.Law diyor zati onun tetiği çekmeyeceğini biliyordun diye.Yanılıyrmuyum yoksa yanlış mı biliyorum.Gerçi ben orada gerçek düşüncelerini söylediğini düşünüyorum.Küçük Law'dan ayar yiyen adam Doffy'ye yük olmayacakta ne olacak?Yani Doffy'nin böyle düşünmesini gerektirecek bi durum var ortada.
İyi de işte o hareket ihanetin üstüne tuz biber,direk seni öldürmek istiyorum demek.Hem şeytan diyorsun hemde adama böyle bir harekette bulunup kışkırtıyorsun.Sonucunda ne olmasını bekliyordu yani.Beklenen oldu yoksa durduk yere öldürülmüyor.İhanet bile bir noktaya kadar affedilebilirdi Law gibi öldürmezdi.Ancak o hareket bardağı taşıran son damla işte tetiği çekip çekmemesinin önemi yok.Karşısında luffy yok bu adamın gerçek bir korsan ve yeraltı baronu var.

Law'un onu bıçakladığını Doflamingo bilmiyor.İkisi de bu durumu saklamıştı diğerleri de söylememişti bir dondurmaya.

Roci kendini zorla öldürttü Dof'a, vicdan azabı duysun diye yaptı. Senin öz kardeşin ihanet edip silah çekecek ve sana saydıracak. O saatten sonra Dofy yapması gerekeni yaptı, eğer onu öldürmeseydi kimseden saygı bekleyemezdi. Şerefli adam kardeşinin arkasından dolanmaz.

İyi de işte o hareket ihanetin üstüne tuz biber,direk seni öldürmek istiyorum demek.Hem şeytan diyorsun hemde adama böyle bir harekette bulunup kışkırtıyorsun.Sonucunda ne olmasını bekliyordu yani.Beklenen oldu yoksa durduk yere öldürülmüyor.İhanet bile bir noktaya kadar affedilebilirdi Law gibi öldürmezdi.Ancak o hareket bardağı taşıran son damla işte tetiği çekip çekmemesinin önemi yok.Karşısında luffy yok bu adamın gerçek bir korsan ve yeraltı baronu var.

Law'un onu bıçakladığını Doflamingo bilmiyor.İkisi de bu durumu saklamıştı diğerleri de söylememişti bir dondurmaya.
Her şey ortada değil mi.Rosinante'nin güç açısından çöp olduğu.Doffy bunu anlayabilir gayet.ve yüktü derken tüm samimiyeti ile söylüyordu bunu

Doflamingo kötü Rosinante iyi.Sengoku tarafından kullanılma olaylarına girmiyorum o konu hakkında net yorumlarım yok.Lakin şunu iyi biliyorum Doffy bilmem ne çocuğunun önde gideniyken Rosinante adamın dibi.İkisinide severim lakin böyle.Ayağım takıldı şehri yakalım.Beni dövdüler öldürelim.Bunun savunulacak bi tarafını göremiyorum ben.Kim böyle bi zulme sessiz kalır durdurmaya gücü yettiiğinde ilişmezdi o işe.kardeşi dahi olsa.

Her şey ortada değil mi.Rosinante'nin güç açısından çöp olduğu.Doffy bunu anlayabilir gayet.ve yüktü derken tüm samimiyeti ile söylüyordu bunu

Doflamingo kötü Rosinante iyi.Sengoku tarafından kullanılma olaylarına girmiyorum o konu hakkında net yorumlarım yok.Lakin şunu iyi biliyorum Doffy bilmem ne çocuğunun önde gideniyken Rosinante adamın dibi.İkisinide severim lakin böyle.Ayağım takıldı şehri yakalım.Beni dövdüler öldürelim.Bunun savunulacak bi tarafını göremiyorum ben.Kim böyle bi zulme sessiz kalır durdurmaya gücü yettiiğinde ilişmezdi o işe.kardeşi dahi olsa.
Rosinante iyi olsa bu işlere hiç karışmazdı zaten.Bunlara bulaşan bir adam iyi olamaz.Öyle insanlar iyi ve kötü diye ikiye ayrılmıyor bu arada.Opde öyle empoze edilmeye çalışıyorsa da yemeyin.Kötü kişiliğe sahip olsalar da iyilik yapmayacak değiller yani.Tam tersi Rosinante için de geçerli.Rosinante iddaa edilen gibi iyilik meleği olsa hiç bulaşmazdı bu meselelere.Sonuçta korsan oluyorsun içlerine girince ve adam öldürüyorsun.Amaca giden yolda herşey mübah mı diyelim işimize gelince.

Adamlık meselesine gelince adam olmadığı da ortadadır.Seride birisine ihanet eden kaç adam gördünüz.Bizim tayfa adamdır ve asla böyle birşey yapmaz.Gerekirse yüzleşir ve ölür ama asla arkadan vurmaz.Düşünün Sanji böyle birşey yapıyor.Ben düşünemiyorum şahsen error veriyor. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık