Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Vinsmoke Ailesi

Donquixote Family vs Vinsmoke Family

• Kullanılan toplam oy
    162
Dof un ailesi derim de normal de ama aile de rahat teklenecek bir sürü eleman var. İchiji ya da Nihiji rahat tekler gibime geliyor. Jora,Baby5,Gladius,Senor,Buffalo,Dellinger ya da Lao G bunlar rahat gider ama diğerleri için bir şey diyemeyeceğim. Daha tam güçlerini göremedik. Sanji nin Ailesinin ...

Dof hariç kalan tayfa çöp. Karşı tarafta vinsmokelari zorlayacak tek kişi dof yani. Sonuç olarak Vinsmokelar çok zorlanarak alır diyorum.

Vergo'nun olmaması önemli. Tam bir tank çünkü kendisi. Keza CC 'nin olmaması da.

Yonji ve Reiju, Senor - Gladius var gibi adamları yerler.

Ichiji-Sanji-Niiji ve Judge sağlam adamlar. Sanji ve Niji'yi tayfanın üstüne salacaksin, yerler alayini.

Judge ve Ichiji de Dof'a dalar, sonradan Sanji ve Niiji desteğe gelir tabii ki. Vinsmoke ailesi çok zorlanarak da olsa alır diyorum.

Dof ailesi çöp yaygarasını ilk kim çıkardı merak ediyorum.Gerçeği yansıtmıyor.Hepsi canavar gibi adamlardı meyvelerden bahsetmiyorum bile.

Dellinger gibi alt kademe eleman bile geleni geçeni tekledi.Bak ama aile tek yedi masalı değil gerçekten tekledikleri oldu.

Jora'yı bile yollasan meyvesi perişan eder.Vinsmoke ekstra teknoloji kullanmazsa gaz silahı gibi hiçbir şansları yok.

Dof ailesi çöp yaygarasını ilk kim çıkardı merak ediyorum.Gerçeği yansıtmıyor.Hepsi canavar gibi adamlardı meyvelerden bahsetmiyorum bile.

Dellinger gibi alt kademe eleman bile geleni geçeni tekledi.Bak ama aile tek yedi masalı değil gerçekten tekledikleri oldu.

Jora'yı bile yollasan meyvesi perişan eder.Vinsmoke ekstra teknoloji kullanmazsa gaz silahı gibi hiçbir şansları yok.
Dellinger çöpler hariç kimi tekledi. Yendiği en güçlü kişi Süleymandı. O da çöptü zaten. Jora ise daha Brook'un kendisini kestiğini farkedemiyor. Daha ne olduğunu anlamadan Sanji'den veya Niji'den tek yer.

Dellinger çöpler hariç kimi tekledi. Yendiği en güçlü kişi Süleymandı. O da çöptü zaten. Jora ise daha Brook'un kendisini kestiğini farkedemiyor. Daha ne olduğunu anlamadan Sanji'den veya Niji'den tek yer.
Süleyman mı çöp yada tekme atan uzun bacak ? Git arena dövüşlerine tekrar bak bence.
Jora orada kazandı ama mangakanın kurbanı oldu.Eh bunların kurtulması gerekiyor.Brook da dostça yaklaşıp gardını indirdi ve ihanet edip tayfayı kurtardı.Adam Squardo gibi kesti anında.Jora'yı senaryo gereği aptal olarak göstermese tayfa nasıl kurtulacak.

Wb tayfasını alır denmesinden daha mantıklı :)

Wb tayfasını alır denmesinden daha mantıklı :)
Alır diyenler bodoslama alır demiyordu yalnız.Öyle sefere çıkar gibi karşılarına çıkarlarsa alamayacakları ortada yonko tayfası bu.Aynı şu an vinsmoke ailesine kurulan kumpas gibi birşeyler yaparlarsa meyveleri sayesinde böyle bir ihtimal vardı ondan bahsediliyordu.Kombolar vardı hatırlarsan.Mutlak meyve güçleri var seride istediğin kadar güçlü ol.

Vinsmokelerin güçleri görünmeden bir şey diyemeyeceğim. Sonuçta lakapları falan var bunlar laf olsun diye yazılmamıştır. Eğer Oda gösterirse bu arc da tam netlik kazanır. Ama Dof un ailesi çöp değil. Sadece kademe olarak düşünürsek Dof un ailesinin bir kısmı gidici gibi onlar da belirli kombinler ya da meyvelerle alabilirler. Ama objektif yorum için diğerlerini görmek lazım.

Alır diyenler bodoslama alır demiyordu yalnız.Öyle sefere çıkar gibi karşılarına çıkarlarsa alamayacakları ortada yonko tayfası bu.Aynı şu an vinsmoke ailesine kurulan kumpas gibi birşeyler yaparlarsa meyveleri sayesinde böyle bir ihtimal vardı ondan bahsediliyordu.Kombolar vardı hatırlarsan.Mutlak meyve güçleri var seride istediğin kadar güçlü ol.
Law-Sugar kombosu ile bütün tayfayı alır diyorlardı :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık