Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Vinsmoke Ailesi

Donquixote Family vs Vinsmoke Family

• Kullanılan toplam oy
    162
Bir zamanlar Vinsmokeler kuzeyin kralı, Dof family kuzeydeki bir gurup korsandı. Arada sınıf farkı var:good:
Gerçek sanacaklar bak, birde gitmişsin oy atmışsın. Kuzey de rüzgar gibi eserken germa cesaret edip karşısına mı çıkmış yoksa haraç mı kesebilmiş. Dof izin vermese onlar kuzeye ayak basamaz. Oradan gitmesine rağmen ele geçirememiş adamlar. Belamy bile Dof'a hayran olmuş.

Dof kutsal ejderdi zamanında dünyaya hükmediyordu sınıf farkı var :artiz:
Dof'un aile'de Dof hariç gerisi ciddi anlamda zayıflar. Pica meyveden ibaret. Ortam varsa tamam ama yoksa o da yok. Gerisi ise konuşmaya değmez. Birde ayol kayda değerdi. Potansiyelli çocuktu. Gerisi en fazla Yonji ayarında:p

Kutsal ejder bir değil ki bin tane. Hem Dof'un kutsal ejderliği düştü;) Sayılmaz o:artiz:

Dof'un aile'de Dof hariç gerisi ciddi anlamda zayıflar. Pica meyveden ibaret. Ortam varsa tamam ama yoksa o da yok. Gerisi ise konuşmaya değmez. Birde ayol kayda değerdi. Potansiyelli çocuktu. Gerisi en fazla Yonji ayarında:p

Kutsal ejder bir değil ki bin tane. Hem Dof'un kutsal ejderliği düştü;) Sayılmaz o:artiz:
Vinsmokelerinde kuzey hükümdarlığı bitti o örneğe böyle troll bir örnek verdim örneğe takılma.

Ben zaten 6 sı birden saldırsa dofu düşüremezler gibi görüyorum,aileyi pek bir duruma katmıyorum ona rağmen yenemezler gibi geliyor. Dof tüm dressrosa tarafından düşürüldü diye küçük görülüyor bence über bir güce sahip seride. Uyanış olmasa şansı yok ona amenna ama uyanış farklı bir boyut.

Dof sanjiye 2 attı.
Yonjiye tek atar.Niji ve Reijuyada 2 atar hadi maximum 3 atar.
Judgeyi Pica devre dışı bırakır.
En son çok hafif kasarak Dof Ichjiyide alır.
Dof familyyi çok hafife alıyorsunuz.
Ek not:Zoro tekledi diye hafife almayın Picayı,gayet sağlam adamdı. Fakat karşısındaki Zoro işte:respect:
Dof un meyvesinin 2. Seviyesini kullanmasına ihtiyacı bile olmaz diye düşünüyorum:good::sapkali:

Tayfa çöp falan değil birisi kuyuya taş atıyor ondan sonra öyle gidiyor. :/ Sanji ne yaptı gördük Niji karşısında.İndirebileceği bir seviyedeydi Sanji'nin altında kalacağı ortadaydı.İchiji bile yenebilir mi bizim beğenmediğimiz Sanji'yi o şüpheli.Şimdi soruyorum İchiji bir Vergo kadar güçlü çıkar mı ?
Bence pek mümkün değil.İkinci adamları kıyaslayınca zaten fark ortaya çıkıyor.

Judge elbette daha güçlüdür ama o da bir Doflamingo etmez.Yani Dof family kazanır.
Yav onu bırak sanji nin babasıyla dovusunde bile babası bi tık daha ustundu ama kazanmak icin adamını duvar olarak kullandı bu dövüşten sonra zaten vinsmoke ailesinin çöp olduğunu düşündüm çünkü güçlü adam zeff gibi biriyle tehdit etmesi gerekmez döve döve evlendirirdi sanji bi tekme atıyor hepsi dağılıyor adamların sonra gelip hele bi karşılık ver o aşçı nın kellesini getiririm tehdidiyle adam dovuyolar 2 kişi niji zaten çöp te ichiji de bu lafindan sonra bitti zaten

Dof olmasa bile Donkişot Ailesi çok rahat kazanır. Bir de bu aileye çöp demişler ya harbi komiksiniz gençler. Mugiwaralar bugün gelse yine yinemez Dof ailesini. 1 vs All yaptı adamlar. Sanki Mugiwaraya kaybetmişler gibi abuk sabuk yorumlar atılmıs. :)
Yalnız zaten yardım eden herkes şuan luffy nin filosunda yani luffy aldı diyebiliriz değil mi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık