Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Jimbei çok ters örnek ama çünkü meyvesel counterı gibi birşey. Mesela benzer güçte olan Oruçu madara etmiş adam. Su temalı olmayan fiziksel güce bağlı rakiplere her türlü avantaj sağlar. Birde vücudunu bilmiyorum ama b hakisi ciddi sağlamdı elemanın.
Bisküvinin tele dönüşeceğini varsayarsak, Doflamingo'nun gayet de Cracker'e karşı şansı olur

Luffy'nin 11 saatte bir rh bile vuramadığı adama Dof rüyasında vursa kalkıp kendini tokatlar. Kaldı ki Cracker da bir rhlık adam değil.
bu biraz yanlış bi yaklaşım olmamış mı doktor. luffy orda crackeri mi bisküvilerini mi yenmeye kafayı takmıştı? en son şişip daha fazla yiyemeyince ve cracker luffynin formunun gücünü küçümseyince teq yedi işte. eğer bisküvilere kafayı takmasaydı daha erken yenme ve daha erken bi vuruş oturtma ihtimali yok mudur? tabi cracker tek yemelik karakter deüil söylemine katılıyorum o ayrı, ben sadece şu kadar süre darbe almamış kısmına takıldım.

Gök ejderliğinden mahrum kaldı diye ortalığı birbirine katan deli.
Law'ın shamblesi aracılığıyla Luffy'den karnına yumruk yemesi terapi gibi geldi:D

Kaido ve Mom gözlüklerini taşıyamaz. Yonko arc'da görseydik keşke, ki bence Katakuri de tasarım olarak iyi olmasına karşın arka planı çok zayıftı. Yıkımcılardan da çok ümitli değilim.

Dressrosa'da bence iyi işlenemedi. Arc'da genel olarak kötüydü. Mangadan okurken keyif alamamıştım. Ama animede toplu izlerken keyif almıştım gerçi. Güncel takip etmesi çok zor bir seri One Piece. Şöyle 100-200 bölüm bekletip birden okuyunca akıp gidiyor, ama hafta hafta olunca işkence.

Kaido ve Mom gözlüklerini taşıyamaz. Yonko arc'da görseydik keşke, ki bence Katakuri de tasarım olarak iyi olmasına karşın arka planı çok zayıftı. Yıkımcılardan da çok ümitli değilim.

Dressrosa'da bence iyi işlenemedi. Arc'da genel olarak kötüydü. Mangadan okurken keyif alamamıştım. Ama animede toplu izlerken keyif almıştım gerçi. Güncel takip etmesi çok zor bir seri One Piece. Şöyle 100-200 bölüm bekletip birden okuyunca akıp gidiyor, ama hafta hafta olunca işkence.
Son sözlerine harfi harfine katılıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık