Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Şaka mı yapıyorsun ciddi misin?
Doflamingo şu cümleleri kurduktan sonra dev hasırşapka ile karşılaşıyoruz. Bahsettiği şey şapka ise Luffy de aynı şapkayı görünce bir tepki verirdi herhalde. Im yerine bildiği şey şapka olsa dahi bunu yada Im'i tüm kutsallar biliyordur demek gerçekçi değil.

Sana göre çocuk yaşta her tartaklanıp dayak yiyen ölecek ise işimiz var. Çocukken Luffy'nin de dayak yediği çoktur bunlar normal durumlar.

Silah sattığı yerlerden sadece para karşılığı iş yapıyor olabilir demen en saçma durum herhalde. Muhakkak para karşılığı yapıyor ancak senin attığın sahnede bile kendisini dövenleri öldürmek isteyen çocuk tüm geçmişi unuttu mu sanıyorsun.

Luffy Ace yerine daha iyi bir abi mi bulmalıydı yani? Sakazuki'nin delemeyeceği bir abi hani. Yanındaki insanların güçsüz olmasını bile Doflamingo'nun hatası yada sorunuymuş gibi yazıyorsun.
Bu mantıkla Ace'in zaıf olması kimin suçu oluyor? :hmm:
Şimdi sen bana diyorsun ki 7 yaşında marijostan kovulmuş bir kutsal ejder x bir bilgiye vakıf ama diğerleri değil. Neden? Dof premium kutsal ejder mi?

Dof mal olduğu için ona buna bulaşmıyor muydu marijostan ilk ayrılınca. ''Bana itaat edin eğilin'' falan filan diye. Ve kendisinden nefret edilen bir ortamda. Ve bu çocuk kesin yaşardı diyorsun he?

Adam bana ''adamları dandikti'' diye argümanla gelirse ben de bu adamların suçu mu derim. Bunun senin dediğinle ne alakası var acaba nasıl takip ediyorsun konuşmayı anlamıyorum. Ace falan ne alaka hiç anlamadım zaten.

Ana işi silahtan para kasmak mı kaos mu?

Defolu mallar satarak alıcılarını zora sokmuş, kalitesiz bir ticaret adamıdır. Birde ne defo. %10 ihtimalle çalışan meyve mi olur ulan? Yolda bulduğun rastgele bir meyveyi yesen çalışma ihtimali aşağı yukarı aynıdır :/ Birde meyve de meyve olsa. Çalışırsa hilkat garibesi çalışmazsa paylaço oluyorsun. Bu nasıl bir defolu maldır aman yarrabi. Bunla iş yapan adam da ne bileyim...

Defolu mallar satarak alıcılarını zora sokmuş, kalitesiz bir ticaret adamıdır. Birde ne defo. %10 ihtimalle çalışan meyve mi olur ulan? Yolda bulduğun rastgele bir meyveyi yesen çalışma ihtimali aşağı yukarı aynıdır :/ Birde meyve de meyve olsa. Çalışırsa hilkat garibesi çalışmazsa paylaço oluyorsun. Bu nasıl bir defolu maldır aman yarrabi. Bunla iş yapan adam da ne bileyim...
Bir isirikla koskoca gucler bahşediliyor yani yuzde 10 boyle bir olay icin cok daha da fazla bence de neyse

Law şu anki o sinsi hareketleri, dövüş gücünü,zekasını ve bunları kullanış biçimini Doffy e borçludur. Hatta o beğenmediğiniz ... Doffy ailesine borçludur.
Altını çizdiklerim kişiliktir. Kazanılmaz. Doffy'e hiç bir şey borçlu değil. Dövüş gücünü de kişi kendini geliştirerek/çalışarak arttırır. Ha kılıç kullanmayı öğretti, bir kaç kitap okudu gibi temel şeyleri aldı o kadar. Zaten sonu ölüm olan ve devam etseydi Law'ı ölüme götürecek kişi için minnet duyacak değil.

Doffy adamlarını köpeği yapıyordu. Gerekirse benim için ölsünler diye. Kendi Law'ın ope ope yi yediğini öğrendiği vakit Cora'ya " ona benim için ölmenin ne kadar değerli olacağını öğretmeliyim." tarzında bir şeyler diyor.

Law tüm bunları anladıktan ve hayatını kurtaran Cora'yı öldürdükten sonra zaten Doffy'e cephe aldı. :ehe:

Bak Doffy kötü olmanın ve lakabının hakkını veriyor zaten dedim. Seride kötü olmanın korsanlığın hakkını veren azdır. :D

Son düzenleme:
Daha önce de paylaştım ama burada da göstereyim.
Şu karikatürü çok severim.

Uğrunda ölmeleri için insanları manipüle eden bir insan kendisi. Ve bu konuda muhtemelen koca seride rakipsiz birisi.
Oda kendisini çok iyi tasarlamış. Law ve arasındaki ilişkisi tam da bu karikatürdeki gibidir zamanıdır.
Ne kadar da düşünceli kol kanat germiş bir abi. :utangac:
Rosinante kurtarmasa, Law da ailedeki diğer Doflamingo kuklalarından bir başkası olamayacaktı.

Daha önce de paylaştım ama burada da göstereyim.
Şu karikatürü çok severim.

Uğrunda ölmeleri için insanları manipüle eden bir insan kendisi. Ve bu konuda muhtemelen koca seride rakipsiz birisi.
Oda kendisini çok iyi tasarlamış. Law ve arasındaki ilişkisi tam da bu karikatürdeki gibidir zamanıdır.
Ne kadar da düşünceli kol kanat germiş bir abi. :utangac:
Rosinante kurtarmasa, Law da ailedeki diğer Doflamingo kuklalarından bir başkası olamayacaktı.
Bir şey sormak istiyorum sana. Genelde Doffy'nin, Luffy hükümete karşı savaşırken yardım edecek diyorlar. Oda düşmandı ama yardım etti diye Bon Clay, Croco gibi örnekleri var.

Ama ben Law zaten Luffy tarafındayken ikili bir araya gelmez, gelirse yine birbirlerini öldürmek isterler diye düşünüyorum. Sen ne dersin? Oda Luffy'e yardım etsin diye aradaki buzları eritir mi :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık