Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Adam ya Im'i biliyor ya da hasırşapkayı ama hiç bit kutsalın canını sıkmamış he.

Aynen kanka. En doğrusun. :good:
Aaaa bir kutsal ım i falan biliyormuş ne şaşırtıcı :D

Adam ya Im'i biliyor ya da hasırşapkayı ama hiç bit kutsalın canını sıkmamış he.

Aynen kanka. En doğrusun. :good:

Adamlar hükümetten olmayan halktanlar. Köleleri kimden alıyorlar bilmiyorsun galiba?

Bak para konusunda haklısın. Tek zararı o oldu şuan.

Nasıl ittirilmemiş yahu? Meyvesini bile adamlar verdi yuh artık.

Kıçını ülkede yayıp oturursun çekemezsin tabii. Birde kapasite meselesi. Çapın ne ki büyük isim alacan tayfana?

Çöplükten kim aldı Dofu? H.haki kullandın deyip direkt almışlar herifi. Sonra ittirilmedi diyon. Kalan söylediğin her şey zaten kutsal ejderliğinden kaynaklanıyor. Yoksa ne önemi var ki dofun bana söylesene?

Alakası yok.Devrimciler savaş çıkmasın halk boş yere ölmesin diye çabalıyordu tabii işlerine gelir silah alacak bağlantı kaybetti karşı rejimler.

Çarmıha gerenler oranın halkı ne kölesinden bahsediyorsun.Tüm dünyada o benzer yerel halklara kaosu getirdi işte daha ne yapacak savaşlardan gün yüzü görmediler.

Paralarına el koyulunca keyfi kaçmayacak kutsal söyle mallarına el koymuş. :)

Veletken ittirilmemiş etrafında toplanmışlar kral kapasitesi ve h.haki görünce.Muhtemelen h.haki ile ilgili bizim şu an bildiğimizden çok şey biliyor Trebol mesela.

Güçlü tayfa toplama konusu ise şans.Ne denebilir ki başka.Herkes Luffy şansına sahip değil elini koyduğu gibi Zoro - Sanji gibi adamlar bulsun.

Ahahah adamı çöplüğe yollamışlar insansın artık diyip zeminden tepeye tırmanmış.Kutsallığın aksiyonu he evet.Kutsallık en fazla şu yalan haber olayını sağlar o da şantajdan dolayı.Madem sırrımızı biliyorsun karşılıklı anlaşma yapalım da konuşma demişler.Moria gibilerine yollanırken bedavaya yapmıyor o işi karşılığında yalan haber bile çıkarttırabiliyor.Bu da bir başarıdır.
ANLATAMAZSINIZ. :)

Belki de Dofflamingo'nun asıl hatası Benmerkezci olması idi :( Yani kendini Kutsal Ejder'lerden bile üstün görüyordu. Cok kendini begenmislik ve rakibini kucumseme gibi bir huyu var. Kendinden başka kimseyi görmezsen olacağı bu :(
Ben Doffy nin Luffy i küçümsediğini düşünmüyorum, Doffy aralarında ki bağdan dolayı Law ı küçümsedi.. Zaten Law dan dolayı bu kadar zarar gördü Luffy üstüne tuz, biber oldu. Bu adam Luffy MF da gördü, kapasitesini biliyor.

Ben Doffy nin Luffy i küçümsediğini düşünmüyorum, Doffy aralarında ki bağdan dolayı Law ı küçümsedi.. Zaten Law dan dolayı bu kadar zarar gördü Luffy üstüne tuz, biber oldu. Bu adam Luffy MF da gördü, kapasitesini biliyor.
Luffy'i de küçümsediği mağaradan anlayabilirsin. Ayrıca ikisine de veletler diye sesleniyordu. İkiniz bir oldunuz beni mi yeneceksiniz derken ikisini de küçümsemektir bu.

Belki de Dofflamingo'nun asıl hatası Benmerkezci olması idi :( Yani kendini Kutsal Ejder'lerden bile üstün görüyordu. Cok kendini begenmislik ve rakibini kucumseme gibi bir huyu var. Kendinden başka kimseyi görmezsen olacağı bu :(
Law kısa sürede iyi tanımış. Boşuna aile konusunda naralar çekmedi.

Luffy'i de küçümsediği mağaradan anlayabilirsin. Ayrıca ikisine de veletler diye sesleniyordu. İkiniz bir oldunuz beni mi yeneceksiniz derken ikisini de küçümsemektir bu.
Law kadar küçümseyemez tabi ki velet diyecek... MF da Luffy gördü kaldı ki Kral haki olduğunuda biliyordu... ikiniz beni mi yeneceksiniz kadar doğal bir şey demesi normal değil mi? Punk hazard ı yıktılar. Bir zahmet, Doffy bütün siniri, küçümsemesi hep Law a oldu.. Luffy Law ı kurtarırken Doffy gayet ciddiydi Luffy e .. mağara kısmı arc uzatma çabaları Croco vol iki işte.. nerden tutarsan tut elinde kalıyor.

Law kadar küçümseyemez tabi ki velet diyecek... MF da Luffy gördü kaldı ki Kral haki olduğunuda biliyordu... ikiniz beni mi yeneceksiniz kadar doğal bir şey demesi normal değil mi? Punk hazard ı yıktılar. Bir zahmet Doffy bütün siniri, küçümsemesi hep Law a oldu.. Luffy Law ı kurtarırken Doffy gayet ciddiydi Luffy e .. mağara kısmı arc uzatma çabaları Croco vol iki işte.. nerden tutarsan tut elinde kalıyor.
Law ile arasında kan davası var. Tabi ki gözünü Law'dan başkası görmezdi. Law saf dışı kalıp rakibi Luffy olduğunda bile Doffy ilk Law'ı hedef aldı. Ama Luffy'i küçümsemedi demek olmaz, onu da küçümsedi.

Aaaa bir kutsal ım i falan biliyormuş ne şaşırtıcı :D

Adamlar hükümetten olmayan halktanlar. Köleleri kimden alıyorlar bilmiyorsun galiba?

Bak para konusunda haklısın. Tek zararı o oldu şuan.

Nasıl ittirilmemiş yahu? Meyvesini bile adamlar verdi yuh artık.

Kıçını ülkede yayıp oturursun çekemezsin tabii. Birde kapasite meselesi. Çapın ne ki büyük isim alacan tayfana?

Çöplükten kim aldı Dofu? H.haki kullandın deyip direkt almışlar herifi. Sonra ittirilmedi diyon. Kalan söylediğin her şey zaten kutsal ejderliğinden kaynaklanıyor. Yoksa ne önemi var ki dofun bana söylesene?
Kendi aklınla mı dalga geçiyorsun anlamadım.
Kaç kutsalın Im'den haberi var bilmiyoruz. Hadi senin düşündüğün gibi Mary Geoise'de bir tur atanın Im'den haberi olsun kaçı bunu dünyaya yayma tehditinde bulunabilir. Okuyucu olan bizler bile bunu öğrenirken eş amanlı olarak Doflamingo'yu dinledik. Hala mühim bir şey değilmiş gibi davranabilirsin.

Zaten çocuk yaşta H.Haki açmış bir adam Doflamingo çocukken birilerinin kenara atıp ezeceği bir tip değil yani. Trebol Ito Ito no miyi vermese bile güzel bir meyve bulma olasılığı çok yüksek birisi.

Halktan gördüğü zulme karşılık olarak iç savaşları silah desteği ile devam ettiren Doflamingo. Bu iç savaşların bitmesi tabi ki Devrim Ordusunun işine gelecek. Schi olmasını da Kutsal Ejderliğine borçlu Doflamingo yalan haber dışında bir işe yaramıyor dediğin Kutsallık hani.

Çocukken ona yardım eden bir ton kişi var diyip sonra adam olsaymış da daha güçlülerini bulsaymış diyorsun. Laf olsun diye yazıyorsun hala.

Kendi aklınla mı dalga geçiyorsun anlamadım.
Kaç kutsalın Im'den haberi var bilmiyoruz. Hadi senin düşündüğün gibi Mary Geoise'de bir tur atanın Im'den haberi olsun kaçı bunu dünyaya yayma tehditinde bulunabilir. Okuyucu olan bizler bile bunu öğrenirken eş amanlı olarak Doflamingo'yu dinledik. Hala mühim bir şey değilmiş gibi davranabilirsin.

Zaten çocuk yaşta H.Haki açmış bir adam Doflamingo çocukken birilerinin kenara atıp ezeceği bir tip değil yani. Trebol Ito Ito no miyi vermese bile güzel bir meyve bulma olasılığı çok yüksek birisi.

Halktan gördüğü zulme karşılık olarak iç savaşları silah desteği ile devam ettiren Doflamingo. Bu iç savaşların bitmesi tabi ki Devrim Ordusunun işine gelecek. Schi olmasını da Kutsal Ejderliğine borçlu Doflamingo yalan haber dışında bir işe yaramıyor dediğin Kutsallık hani.

Çocukken ona yardım eden bir ton kişi var diyip sonra adam olsaymış da daha güçlülerini bulsaymış diyorsun. Laf olsun diye yazıyorsun hala.
Dofun da Im'i bildiğine dahi herhangi bir emare yok. Kutsallar biliyorsa biliyordur, bilmiyorsa bilmiyordur. Bu sadece bir varsayım. Önce bunu bir belirteyim.

Çocuğu zaten bağlayıp ezmişler daha neyden bahsediyorsun. O haki açtığı sahnede hatırlarsan. Açtıktan sonrasını diyorsan o da var merak etme :D
Bakınız sağ üst köşede ''abi beni dövdüler'' diye Trebole ağlıyor. Hani senin h.hakisi var bişi olmaz demen tamamiyle altı boş bir çıkarım.

İç savaş silah desteğinin falan sebebi de tamamen senin çıkarımın. Tamamen para sebepli olmaması için bir kanıtın var mı?

İlk bulduğu 4 lünün bunun kıçını kurtardığını zaten yukarda da belirttim. Peki Dof büyüyüp güçlendikten sonra daha iyilerini koyabilmiş mi? Hayır. Nesi laf olsun diye anlatsana biraz.

Dofun da Im'i bildiğine dahi herhangi bir emare yok. Kutsallar biliyorsa biliyordur, bilmiyorsa bilmiyordur. Bu sadece bir varsayım. Önce bunu bir belirteyim.

Çocuğu zaten bağlayıp ezmişler daha neyden bahsediyorsun. O haki açtığı sahnede hatırlarsan. Açtıktan sonrasını diyorsan o da var merak etme :D
Bakınız sağ üst köşede ''abi beni dövdüler'' diye Trebole ağlıyor. Hani senin h.hakisi var bişi olmaz demen tamamiyle altı boş bir çıkarım.

İç savaş silah desteğinin falan sebebi de tamamen senin çıkarımın. Tamamen para sebepli olmaması için bir kanıtın var mı?

İlk bulduğu 4 lünün bunun kıçını kurtardığını zaten yukarda da belirttim. Peki Dof büyüyüp güçlendikten sonra daha iyilerini koyabilmiş mi? Hayır. Nesi laf olsun diye anlatsana biraz.
Şaka mı yapıyorsun ciddi misin?
Doflamingo şu cümleleri kurduktan sonra dev hasırşapka ile karşılaşıyoruz. Bahsettiği şey şapka ise Luffy de aynı şapkayı görünce bir tepki verirdi herhalde. Im yerine bildiği şey şapka olsa dahi bunu yada Im'i tüm kutsallar biliyordur demek gerçekçi değil.

Sana göre çocuk yaşta her tartaklanıp dayak yiyen ölecek ise işimiz var. Çocukken Luffy'nin de dayak yediği çoktur bunlar normal durumlar.

Silah sattığı yerlerden sadece para karşılığı iş yapıyor olabilir demen en saçma durum herhalde. Muhakkak para karşılığı yapıyor ancak senin attığın sahnede bile kendisini dövenleri öldürmek isteyen çocuk tüm geçmişi unuttu mu sanıyorsun.

Luffy Ace yerine daha iyi bir abi mi bulmalıydı yani? Sakazuki'nin delemeyeceği bir abi hani. Yanındaki insanların güçsüz olmasını bile Doflamingo'nun hatası yada sorunuymuş gibi yazıyorsun.
Bu mantıkla Ace'in zaıf olması kimin suçu oluyor? :hmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık