Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 272 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    365
Croco :)

Amiral yardıma geldi, düşman oldu. Devrim ordusu geldi. Hepsine karşı tek durdu.
Seride tüm adayla vs atan sayılı karakterlerden birisi.2 sene evvel Enel şimdi de Doflamingo.

Yeni dünya gökyüzü adası kadar basit bir yer olsaydı kafesi kaldırır yola koyulurdu yenilse bile.Ancak Kaido'nun yenilmesi için şart diye mangaka tonla müttefiği bir arcta topladı o yüzden olmadı.Adama yeni dünya arcında kami muamelesi yapıldı yine de düşün artık.

Doffy'i severim ama G4'e karşı bocalaması gercegi degistirmiyor maalesef.:) G4 hız>Doffy açik ara. Silahlanması da iyi degildi zaten. Meyve acisindan tatmin edici buldum.

Son düzenleme:
Doffy'i severim ama G4'e karşı bocalaması gercegi degistirmiyor maalesef.:) G4 hız>Doffy açik ara. Silahlanması da iyi degildi zaten. Meyve acisindan tatmin edici buldum.
Valla kusura bakmayın da adam bir tek o ada da Luffy ile uğraşsa Luffy ölmüştü ölmüş hatta hadi onuda geçelim bunu sırtında taşımasalar, Doffy mafederdi. Her arc bossu gibi Doffy de böyle indi ama hiç bir arc bossu 2 nova ve bir ada ile mücadele etmedi. Luffy her zaman ki torpilini konuşturdu.

Valla kusura bakmayın da adam bir tek o ada da Luffy ile uğraşsa Luffy ölmüştü ölmüş hatta hadi onuda geçelim bunu sırtında taşımasalar, Doffy mafederdi. Her arc bossu gibi Doffy de böyle indi ama hiç bir arc bossu 2 nova ve bir ada ile mücadele etmedi. Luffy her zaman ki torpilini konuşturdu.
Luffy'nin torpil olmadığını iddia eden yokki :D G4 sonrası Doffy perte çıktı. Tartışmasız olarak. Fiziksel güç ve hız da doffy cok dusuktu.

Facete bir yorum gördüm. Biri demiş ki "Oda, Luffy'nin Doffy'i 1v1 de yenebileceğini söyledi. " Kaynağı sordum, hatırlamıyorum dedi. Bana kulaktan dolma bilgi gibi geldi.
Var mı Oda'nın böyle söylediği bir sbs röportaj bir şey?? Forumda bunun olup olmadığını bilen illa vardır. :D

Facete bir yorum gördüm. Biri demiş ki "Oda, Luffy'nin Doffy'i 1v1 de yenebileceğini söyledi. " Kaynağı sordum, hatırlamıyorum dedi. Bana kulaktan dolma bilgi gibi geldi.
Var mı Oda'nın böyle söylediği bir sbs röportaj bir şey?? Forumda bunun olup olmadığını bilen illa vardır. :D
Luffy bir yolunu bulurdu gibi bir şey diyordu.

Yanlış söylemişler.Sırtlanmasalar Luffy elinden gelenin en iyisini yapar diyordu.

G4'den önce ölümcül hasar alıyor Dof, %50 kayıpla başlıyor. Ona rağmen dövüşün çoğu offpanel, bizim gördüğümüz kısımlarda dayak yiyor&tanklıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık