Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
2009'da yaptığın yorumda fanı olunacak karakter demişin, Doflamingo için. Istikrarlı adamsın.
Kalitesini müzayede salonundaki telefon konuşmasından bile belli ediyordu ama tam olarak savaşta cezbetti beni hatta Joker lakabını bilecek kadar tahmin etmiştim. Fanlık her zaman zararlı sanılmamalı böyle faydaları da var.

One piece evreninde, bugüne kadar gelmiş en karizmatik evildir kendisi. Bu karakter de gerçekten e.oda döktürmüş hikayesi olsun, karakter tasarımı olsun bence efsane. İlerde karşımıza tekrar çıkmasını isterdim acıkcası ama çok zor nerdeyse imkansız gibi e.oda doflamingo'yu satır satır işledi çünkü, eger dönecek olursada karakterine ters bir şekilde olacaksa hiç çıkmasın, örnegin crocidele gibi adam söhretini ve tüm örgütünü çökerten birine, dolaylı yoldan olsa da yardım eder gözüküyordu marineford arcında. e.oda croco'nun karakterine ters bir şekilde adamı geri getirdi burası açık net, croco gibi olacaksa dof bence yerinde kalsın. Her zaman hatırlanacak bir efsane olarak

One piece evreninde, bugüne kadar gelmiş en karizmatik evildir kendisi. Bu karakter de gerçekten e.oda döktürmüş hikayesi olsun, karakter tasarımı olsun bence efsane. İlerde karşımıza tekrar çıkmasını isterdim acıkcası ama çok zor nerdeyse imkansız gibi e.oda doflamingo'yu satır satır işledi çünkü, eger dönecek olursada karakterine ters bir şekilde olacaksa hiç çıkmasın, örnegin crocidele gibi adam söhretini ve tüm örgütünü çökerten birine, dolaylı yoldan olsa da yardım eder gözüküyordu marineford arcında. e.oda croco'nun karakterine ters bir şekilde adamı geri getirdi burası açık net, croco gibi olacaksa dof bence yerinde kalsın. Her zaman hatırlanacak bir efsane olarak
Crocodile savaşta açık bir şekilde wb ye saldırdı E.oda burda croco duruşunu değiştirmediğini göstermiştir. Croco sonradan denizcileri sevmediğinden seçim yapmak zorunda kaldı. Ya korsanlığını yapıp denizcilerle savaşacaktı ya da korsanlığından vazgeçip korsanlara karşı savaşacaktı ama croco korsanlığından vazgeçmeyip korsanlarla birlikte saf aldı. Orda amacı luffy ye yardım etmek felan değildi denizcilerin hedefine ulaşmasını engellemekti bunu açık bir şekilde söyledi sengokuya.

Son düzenleme:
Dressrosa'da işlenene kadar merak ediyordum ama sonrasında klişe bir karakter oldu. Klasik geçmişinde kötü olaylar yaşamış, ağzı laf yapan psikopat kötü karakter. Hükümet yetkilisini tehdit eden bir konumda olan adamın dandik tayfa üyelerinden medet umup 2-3 yıldır korsan olan çoluk çocuğa yenilmesi ve sonucunda yakalanması hiç olmadı.

İyi tasarlanmış bir karakter. Üzerine düşünülmüş emek harcanmış. Bence zaten ilk 7 shibukainin hepsi gayet iyiydi. Karakter tasarımı olarak ise 1 Dof 2 Croco 3 Vampir diyebilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık