Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Doctor Who (2005-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Bu yılbasi bolumu bana hic sarmadi. Su marks gabits mi neydi o cikti bide kim oldugu yazmiyorda. Kadin erkek ayrimi yapmasamda 12 erkek doktordan sonra 13 kadin doktor nasil olcak merak ediyorum. Malum kadinlara hangi medeniyet olursa olsun yuzyillar boyunca yaklasimlar hep farkli oldu. Zamanda yolculuk yapan bir karakteri kadin yapmalari bazi sorunlar cikartacak bunu nasil kiviracaklar merak ettim.
Kim olduğu yazmıyor derken?

Hangi sitede okudum bilmiyorum ama bu karaktere tekrardan isminin gectigi ve kimle baglantisi oldugu gibi bise. Yok birinin buyukdedisi yok kulubelerin tasarimcisi yani benim okudugum yerdede benide tatmin eden bir cevap bulamadim. Bu karakter kimdir filan.belki hatirlarsin zamanda sksmis bir siyahi kadin vardi bunun ileride uzay yolculuklarini baslayacak kisinin bisesi cikiyordu tam ayritisini hatirlamiyorum yani baglantisi kimle belirtilmedi

Hangi sitede okudum bilmiyorum ama bu karaktere tekrardan isminin gectigi ve kimle baglantisi oldugu gibi bise. Yok birinin buyukdedisi yok kulubelerin tasarimcisi yani benim okudugum yerdede benide tatmin eden bir cevap bulamadim. Bu karakter kimdir filan.belki hatirlarsin zamanda sksmis bir siyahi kadin vardi bunun ileride uzay yolculuklarini baslayacak kisinin bisesi cikiyordu tam ayritisini hatirlamiyorum yani baglantisi kimle belirtilmedi
Hiç yoktan soyadından tanıman gerekirdi adamın kim olduğunu. :D Kate Stewart'ın ailesi ağacından biri işte.

Twitch, Doctor Who'nun tüm arşivini yayınlayacakmış, 26 sezon kadar. Saat 11a.m PDT 29 Mayıs'tan itibaren başlayacakmış. Hala devam eden Bob Ross yayınları yada gibi arada bir tekrar şeklinde olacak sanırım. Twitch'te altyazı yok, İngilizce izleyip anlamaya çalışmak ayrıca iyi olacaktır bence bir bakın.
İzlemek isteyenler sanırım bura, www.twitch.tv/twitchpresents

Bu da haber linki, https://www.windowscentral.com/twitch-will-start-streaming-doctor-who-may-29

Ek olarak bilmeyenler için 11a.m PDT ne demek, bildiğiniz gibi 11a.m öğleden önce 11 demek, PDT ise Türkçe Pasifik Zaman Dilimi demek. Ha bunu öğrendik ne oldu :S Anladık ki bizim ülkemizin saat diliminde değil, biz doğu avrupadayız, pasifik ile aramızda 10 saat kadar var. Lan ne konuşuyon hala diyen varsa saati takip etmek için googlea pdt yazarsa tüm bunları bilmeden görüntüleyebilir. Link

Twitch, Doctor Who'nun tüm arşivini yayınlayacakmış, 26 sezon kadar. Saat 11a.m PDT 29 Mayıs'tan itibaren başlayacakmış. Hala devam eden Bob Ross yayınları yada gibi arada bir tekrar şeklinde olacak sanırım. Twitch'te altyazı yok, İngilizce izleyip anlamaya çalışmak ayrıca iyi olacaktır bence bir bakın.
İzlemek isteyenler sanırım bura, www.twitch.tv/twitchpresents

Bu da haber linki, https://www.windowscentral.com/twitch-will-start-streaming-doctor-who-may-29

Ek olarak bilmeyenler için 11a.m PDT ne demek, bildiğiniz gibi 11a.m öğleden önce 11 demek, PDT ise Türkçe Pasifik Zaman Dilimi demek. Ha bunu öğrendik ne oldu :S Anladık ki bizim ülkemizin saat diliminde değil, biz doğu avrupadayız, pasifik ile aramızda 10 saat kadar var. Lan ne konuşuyon hala diyen varsa saati takip etmek için googlea pdt yazarsa tüm bunları bilmeden görüntüleyebilir. Link
Eksik bölümler vardı güya ne oldu onlara? Animasyon mu acep.

Bu dizi birkaç yıl önce, "Efsane dizi" diye övdükleri için başladığım ve ilk sezonunu sıkılarak zar zor bitirdiğim, sonra da internetin tozlu köşelerine süpürdüğüm bir dizidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık