Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Netflix e Baby Reindeer diye bir mini dizi gelmiş, mutlaka izleyin, başroldeki adamın gerçek hayat hikayesinden uyarlanmış, normalde bir tiyatroymuş, ödüller felan alınca Neto dururmu? hemen dizi yapmış, dizi aşırı gergin ve bir anda olay örgüsü ve döngüsü değişiyor. Ben özellikle Martha karekterini daha çok merak etmiştim, mutlaka izleyin.
Çok enteresan şeyler yazılmış bu diziyle alakalı. İzleyeceğimi düşünmüyorum pek vakit yok. Konusu ne mevzu nedir neler oluyor kısa bir özet geçebilir misin?

Netflix e Baby Reindeer diye bir mini dizi gelmiş, mutlaka izleyin, başroldeki adamın gerçek hayat hikayesinden uyarlanmış, normalde bir tiyatroymuş, ödüller felan alınca Neto dururmu? hemen dizi yapmış, dizi aşırı gergin ve bir anda olay örgüsü ve döngüsü değişiyor. Ben özellikle Martha karekterini daha çok merak etmiştim, mutlaka izleyin.
Bir iki yerde daha gördüm de trailere bakınca hiç izleyesi gelmiyor insanın.

Çok enteresan şeyler yazılmış bu diziyle alakalı. İzleyeceğimi düşünmüyorum pek vakit yok. Konusu ne mevzu nedir neler oluyor kısa bir özet geçebilir misin?
7 bölüm ve süreleri 30-35 bandında hem psikolojik hem de psikopatlık boyutunda ana karakterin yaşadıkları geriden anlatılıyor, yan karakter daha baskın.. Spoiler vermeden özetle iki psikopat ve zamanında tahrik edilen karakterlerin ,çatışması içinde rahatsız edici diyaloglar ve görüntüler veriliyor, dördüncü bölüm zaten zirve noktası .. böyle anlatabilirim. Vaktin varsa izle derim.

Bir iki yerde daha gördüm de trailere bakınca hiç izleyesi gelmiyor insanın.
başta benim de öyleydi ama iki bölümden sonra merak etmeye başlıyorsun ? Ne olacak diye ..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık