Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Normalde bir şeyleri hatelemeyi sevmem(cinyıs Rick and Morty fanları dışında) ama Dark'da tuhaf bir iticilik var. Bu diziden değil benden kaynaklı bir şey, tuhaf bir şekilde taktım bu diziye.

Bence Dark güzel bir dizi fakat izleyicilerin ayılıp bayılıp senaryosuna deha ürünüymüş gibi bakmalarından ötürü hafiften sinirim bozuluyor. Bilim kurgu-fantazi eserlerinde senaryo yazımı epey kolaydır çünkü elinde bolca malzeme vardır ki Dark epey fantaziye kayıyor. Paralel evrenler, zamanda yolculuk, döngüsel zaman gibi unsurlarla bir sürü çatışma ve olay yaratabilirsin.
Desen ki böyle böyle o kadar büyütülecek bir şey değil, sana olayları idrak edememişsin gibi bakarlar.
Neyse ya.. iç dökme gibi oldu.

Dark güzel dizi fakat büyütülecek bir yanı yok.

Bence Dark güzel bir dizi fakat izleyicilerin ayılıp bayılıp senaryosuna deha ürünüymüş gibi bakmalarından ötürü hafiften sinirim bozuluyor. Bilim kurgu-fantazi eserlerinde senaryo yazımı epey kolaydır çünkü elinde bolca malzeme vardır ki Dark epey fantaziye kayıyor. Paralel evrenler, zamanda yolculuk, döngüsel zaman gibi unsurlarla bir sürü çatışma ve olay yaratabilirsin.
Desen ki böyle böyle o kadar büyütülecek bir şey değil, sana olayları idrak edememişsin gibi bakarlar.
Neyse ya.. iç dökme gibi oldu.

Dark güzel dizi fakat büyütülecek bir yanı yok.
Dediklerine katılıyorum. Bahsettiğin kitle Peaky Blinders, Prison Break ve La casa de papel gibi 3-5 tane dizi izleyip Dark en iyi dizidir muhabbeti yaptığı için çok fazla takmamak gerekiyor. Sırf bu kitle yüzünden ister istemez yeni dizilerden de soğuyorsun.

Paralel evren olayı karakterleri umursamamama sebep oldu. Kötü değildi ama ben sıkıldım bu sezondan.
Hadi ya bence güzel yapmışlar, sadece o 7. Bölüm sanırım yıllar olarak çok atlama oldu o biraz sıktı beni ... Bir kaç kişi de boşluk olmuş yani arka planları dolmamış ama tadın da bitti.

Dark'a başlamıştım 3 bölüm izledim ne güzel motive oldum şimdi :oleyo2:
Kesin hepsi manyak bunların dersin :D

Güzel bitirmişler Dark'ı bu sezon işlenen konuya bakınca isteseler 5 sezon sıkmadan izletirler gibi duruyor. Niye bu kadar acele etmişler bitirmeye garip ama güzeldi sıkılmadım hiç bir bölümünde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık