Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

The Boys ilk sezonu an itibarı ile bitirdim........
Taş gibi müzik kasmışlar. Ve Butcher.....
O son sahnede kaxroldum. Allax kaxyar sıfatıyla lanetlesin seni aşağılık bağyanefendi......

Ben senin mesajını gördükten sonra başladım diziye. O yüzden izlerken herkesten şüphelendim ama bu kadar büyükçe bir olay örgüsü beklemiyordum. Hele son sahnede falan bayağı şaşırdım, o vurulma sahnesinde.
Ben de öyle başlamıştım. Kurgusu çok şaşırtıcı, hep beklenmedik şeyler oluyor falan denmişti. Mesela Glickman'ın ölümünü hiç beklemiyordum.

Ben de öyle başlamıştım. Kurgusu çok şaşırtıcı, hep beklenmedik şeyler oluyor falan denmişti. Mesela Glickman'ın ölümünü hiç beklemiyordum.
Aynen, o da büyük sürpriz oldu bana. Joseph'ten bir şeyler bekliyordum, o da gitti. Bi ara Gabriel'in amirinden şüphelendim. O mu öldürdü falan diye. O, o kadar büyük çıkmadı. Herkesin sırrı vardır sözünün altını doldurdular.

Aynen, o da büyük sürpriz oldu bana. Joseph'ten bir şeyler bekliyordum, o da gitti. Bi ara Gabriel'in amirinden şüphelendim. O mu öldürdü falan diye. O, o kadar büyük çıkmadı. Herkesin sırrı vardır sözünün altını doldurdular.
İhtiyarın uyuşturucu sevkiyatının bilgisini satarmış gibi yapması, ama aslında her şeyin Bede'nin bilgisi dahilinde olmasını beklemiyordum. Hatta o bilgi verme kısmını görünce elemanlar yakalanacak, dizi de klişe bir sonla bitecek sanmıştım. Orası da farklı çıktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık