Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Dark'ın 3. sezonunun ilk bölümünü izledim. İlk 2 sezon boyunca karman çorman edilmiş bir senaryonun üzerine 3. sezondaki bu girişimi pek yerinde bulmadım. İlerleyen bölümlerde toparlayabilecekler mi acaba? Pek umudum yok ama hadi bakalım :/

Dark'ın 3. sezonunun ilk bölümünü izledim. İlk 2 sezon boyunca karman çorman edilmiş bir senaryonun üzerine 3. sezondaki bu girişimi pek yerinde bulmadım. İlerleyen bölümlerde toparlayabilecekler mi acaba? Pek umudum yok ama hadi bakalım :/
Toparlıyor. Zaten biraz düşününce "Döngüyü kırma." muhabbetini 2. sezon sonundaki harekete girmeden yapamazlardı.

Toparlıyor. Zaten biraz düşününce "Döngüyü kırma." muhabbetini 2. sezon sonundaki harekete girmeden yapamazlardı.
Döngünün kırılması bence imkansız olmalıydı. Bu hareket de döngüye dahil olmalıydı diye düşünüyorum.
Martha kendi dünyasının döngüsünden nasıl çıkmış da Jonas'ın dünyasının döngüsüne müdahil olabiliyor orayı da bağlar umarım :/

Döngünün kırılması bence imkansız olmalıydı. Bu hareket de döngüye dahil olmalıydı diye düşünüyorum.
Martha kendi dünyasının döngüsünden nasıl çıkmış da Jonas'ın dünyasının döngüsüne müdahil olabiliyor orayı da bağlar umarım :/
Döngüyü kıran Martha değil, Claudia. Martha bu döngünün devam etmesini istiyor. Claudia bildiklerini Adam olmuş Jonas'a anlatıyor, Adam olan Jonas da kendi gençliğine bunu açıklıyor ve böylece döngüyü kırıyorlar.

O zaman Breaking Bad izlememişsin. xd
Dizinin sonradan açıldığı doğru ama ağır giden bir dizi dizinin her aşamasında. İlk 5 bölüm nasıl hikaye gidiyorsa ondan sonra da o tonda gidiyor sadece daha fazla kan dökülüyor. Arkadaş ne tarz diziler izliyor bilmiyorum ama breaking bad ilerki sezonlarda uçuyor falan diyip gaz verince insanlar çok şey bekliyor. İlk sezonu izleyip diziyi beğenmeyen birinin devam etmesine gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık