Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Şimdi Lost'tan bir karakterin Vikipedi'sine bakayım dedim. Karakterin 8-10 bölüm merkezi bölümü var. Cidden de öyleydi her bölüm bir karakteri ele alıyordu. Çok güzel birşeydi bence . İzlediğim 2. Yabancı diziydi en iyi dizi değil belki de ama bütün diziler bir yana bu dizi bir yana be.

Sadece person of interest'te Lost benzeri bir tat aldım bir daha da alabileceğimi sanmıyorum :/

Şu an DARK izliyorum. Diziyi iyice karman çorman etmişler. Zaten 33 yıllık zaman dilimlerindeki üç farklı boyut yeterince senaryo boşluğu oluşturuyordu. Bu yetmezmiş gibi bir de işin içine paralel evren sokup, üzerine 33 yıllık başka bir zaman dilimi daha açmışlar. Altıncı bölümü izliyorum şu an, son üç bölümde toparlar umarım, şimdilik gidişat iyi değil.

Son düzenleme:
Aslında dizinin konusu güzel, ancak çekim kurgusu, senaryo ve oyunculuklar leş gibi olunca izlenmiyor.
Murat Soner'in videolarına sardım şu sıralar. Bu videoda kendi oynadığı sahnelerden bahsediyordu, konusu ilgimi çekince bir sorayım dedim foruma. 4.00-4.25 arasındaki sahnedeki gecikmeyi fark ettin mi izlerken?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık