Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Dark'ı az önce bitirdim. Son sezonun ilk 6 bölümünü izlerken cidden sıkıldım, arada durdurup sosyal medyada dolandım. Son 2 bölümü diğerlerine akıcı ve güzeldi. Yorumlara bakıp aşırı beklentiye girmediğiniz sürece tatmin edebilecek bir dizi.

Bu dizi sadece teen slash tarzı gençlerin peynir gibi doğrandığı, klişeden geçilmeyen eski tarz korku filmi sevenler için yapılmış. O tarza ilgin yoksa boşuna vakit kaybetme.
Slasher türüne baya ilgim var.O tür çoğu filmi izledim.Karakterlere ısınmış olsam izlemeye devam ederdim sanırım o yüzden.

Dark'ı bitirdim az önce. Var mı konuyla alakalı düşüncesi olan? Gerçi ben biraz hızlı hızlı geçtim. Direkt finale geleyim diye. Çünkü aralardaki olayların-dizide de söylendiği üzere- daha önce yaşanmış şeyler olduğundan dolayı finale kadar değişen bir şey olmayacağı az çok belliydi.

Dark'ı bitirdim az önce. Var mı konuyla alakalı düşüncesi olan? Gerçi ben biraz hızlı hızlı geçtim. Direkt finale geleyim diye. Çünkü aralardaki olayların-dizide de söylendiği üzere- daha önce yaşanmış şeyler olduğundan dolayı finale kadar değişen bir şey olmayacağı az çok belliydi.
Daha son sezonu izleyemedim finaller yüzünden ama olması gereken oydu zaten, o kadar son döngü son döngü diye gezdiler. Hakkını verdiler mi izleyince görücem artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık