Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dizi Sohbet - Soru - Haber - Tartışma [2]

'Dizi - Film Sohbet' forumunda GrandeL tarafından 22 Ara 2013 tarihinde açılan konu

1. dX Je suis un demi-humain essayant d'être humain

dX (Je suis un demi-humain essayant d'être humain)
    Mesaj Sayısı 6,012
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Zenginler bilmez :D Yansıtsana sesi merak ettim :s

2. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 3,286
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    Terör olayları ile mücadeleyi de polisiye sayabilirsen 24 dizisini tavsiye ediyorum. Her sezon ayrı bir terör olayı ile ilgileniliyor.

3. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 2,780
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    @Smoker This is Us güncele geldin mi ?

4. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 21,596
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Dördüncü sezon finalini izliyorum şu an, yani evet.

5. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 2,780
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Tamda zamanını mı buldum yani bunu sorarken :D Nasıl iyi değil mi? Ben 3x14 te çakılı kaldım dizi izleyesim gelmiyor.

6. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 21,596
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Açıkçası zayıflıyor dizi. Yani ilk sezon tadını alamadım. Jack öldükten sonra hiç tadı kalmadı zaten.

7. H1dalg0 3 yıldır Kadıköy'de bizi yenemiyor fener

H1dalg0 (3 yıldır Kadıköy'de bizi yenemiyor fener)
    Mesaj Sayısı 1,562
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Yaklaşık 6 yıldır filan erteledigim The Sopranos bitirdim. Çok büyük umutlarla izlemeye başladıgım dizi beni hayak kırıklıgına uğrattı desem yalan olmaz.

3. sezon gibi bu benim bekledigim, hayal ettigim dizi hiç bir zaman olmuyacağını anladım. 4. sezon sonunda çiddi şekilde bırakmayı düşündüm ama acaba final nasıl olucak ve buraya kadar geldim artık bitireyim dedigim için devam ettim. Final de beni hayal kırıklığına uğrattı. Ben baya ortalık karışacak derken fazla bişey olmadan dizi bitti. Final bölümü herhangi bir sezonun ortasından bir bölüm seç koy hiç bişey farketmezsin o kadar sönük şahsımca.

Six Feet Under da çok benzer dizi ikisinin anlattıgı drama aynı diyebilirz onuda sevmemiştim. İki dizinin de seveni çok sanırım ben sevmiyorum bu türü.

Her kez gibi benim de sevdigim ve sevmedigim karakterler oldu fakat dizinin ana karakterini sevemeyince diziyi de pek sevemiyorsun doğal olarak.

Dizinin büyük bir şansızlıgı ise Tony'nin annesi oynayan bayan gerçekten ölünce onu diziden ani şekilde çıkarmış olmaları. Zaten dizide son göründügünde başka birisinin kafası üzerine eski görüntü koyuldugu direk anlaşılıyo. Aklıma direk öldügü geldi baktım gerçekten kadın ölmüş. Ha bunları neden anlatıyom derseniz 1. sezonu bu kadın tek başına taşıyor. İnanılmaz bir karakter bu diziden benim aklımda kalıcak olan bu kadındır. Sezonu ilmek ilmek işliyor ve bunu klasik bunamış rolü yapan ama aslında bunak olmayan degil de gerçekten bunamış bir karakter olarak yapması inanılmaz.

Daha çok fazla yazardım ama bayağı uzun olurdu o yüzden burda bırakıyorum.

8. Rhaenys Obito

Rhaenys (Obito)
    Mesaj Sayısı 462
    Üyelik Tarihi17 Haz 2019
    2.sezon 3.bölüme kadar izledim gerçekten övüldüğü kadar varmış. Cinayet kurgularını çok beğendim. Dediğiniz gibi Sherlock'tan daha iyiymiş. Başlangıçta verilen ipuçlarını zorlama bir dehayla değilde Morse'un dikkati ve bilgisiyle birleştirmeside çok iyi olmuş. İzlerken hiç 'bunu nerden anladı' demedim, devamında hep tatmin edici açıklamaları oldu. Hemen bitmesini istemediğimden yavaş izliyorum. :D Bu kadar sağlam bir seri beklemiyordum açıkçası.

Her türlü polisiyeyi severim konusuna baktım iyi de görünüyor. Listeme aldım. Öneri için teşekkürler.:sapkali:

9. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Mesaj Sayısı 21,596
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Kardeş, bizden boş tavsiye çıkmaz. Endeavour'u güzel yapan bir başka detay, adam her olayı çözmesine rağmen torpil geçilmemesi.

10. Kappamatsu Bu profilin sahibi bir Kawamatsu hayranıdır.

Kappamatsu (Bu profilin sahibi bir Kawamatsu hayranıdır.)
    Mesaj Sayısı 3,015
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Epeydir oturup dizi izlemiyordum. Dün bana aylar, yıllar önce arkadaşımın önerdiği Ozark'a başlamışdım. Bana diziyi söylerken "Sen Breaking Bad'cisin bunu da seversin." demişti. 2 bölümdür deli gibi o havayı veriyor cidden BrBa sevenler bunu da sever, 3. sezonu da geçen gün gelmiş. Mis.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık