Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Spartacus'de keşke kan ve cinsellik dozu bu kadar yüksek olmasaydı. Çünkü dizinin çok iyi becerdiği şeyler var, bu iki öğenin yüksek olması dizinin tamamı buymuş gibi davranılmasına yol açıyor. Gerçi bunlar sattıran şeyler, ona da bir şey diyemiyorum.
Bomboş bir diziydi bence . Kendini izletiyordu ama içi boştu.

Watchmen'in son bölümü efsane olmuş. Tüm bunları nasıl bağlayacaklar merak ediyorum. Siyah-beyaz çatışmasından daha büyük bir şey çıktı olay.

Bomboş bir diziydi bence . Kendini izletiyordu ama içi boştu.
Yani sunduğu şeyler klişe olabilir ama bunları çok iyi aktarıyor. Atmosferi insanı kendine çekiyor, şahsen ben hiç cinsellik ya da kan olmasa da ilk sezonu aynı keyifle izlerdim. Diyalogları kaliteli, karakterler olması gerektiği gibi. Ayrıca epey sevilesi bir Spartacus figürü yaratmışlar. Bu tartışılabilir ancak ben izlerken kendimi tamamen Spartacus'ün yerine koyabilmiştim. İzlediğim çoğu yapımda bu eksikliği yaşıyorum mesela, bir şekilde karaktere giremiyordum. Ama bunda tamamen içine girebilmiştim.

Gerçi Spartacus'ü ben 15'li yaşlarımda izlemiştim, bunun da etkisi vardır. Ancak gece açıp tekrar izleyince yine keyif verdi.

Tv+'dan dizi tavsiyesi soracaktım. Gotham'ı izlemeye karar verdim ve iyi gidiyor. Özellikle penguin için izliyorum diye bilirim. Oyunculuğu hoşuma gitti.

Tv+'dan dizi tavsiyesi soracaktım. Gotham'ı izlemeye karar verdim ve iyi gidiyor. Özellikle penguin için izliyorum diye bilirim. Oyunculuğu hoşuma gitti.
The Pillars of the Earth dizisini tavsiye edebilirim.8 Bölümden oluşan bir mini-dizi kendisi.Hikaye,12 yüzyılda Tom Builder isminde bir mimarın Kingsbridge adında bir kasabadaki katedral inşasını anlatıyor. Orta Çağ Avrupasını yansıtan taht kavgaları ve kilisenin dini gücünü kullanarak otorite sahibi olması gibi meseleler gerçekten diziye iyi aktarılmış.Sanırım,Tv+'daki içerikler sansürlü eğer izliceksen internetten izlemeni öneririm.(Tabiki bu benim şahsi fikrim)
Eğer oyunlara ilgin var ise;Ken Follett's The Pillars of the Earth isminde bir oyunu var,onuda oynayabilirsin.

The Pillars of the Earth dizisini tavsiye edebilirim.8 Bölümden oluşan bir mini-dizi kendisi.Hikaye,12 yüzyılda Tom Builder isminde bir mimarın Kingsbridge adında bir kasabadaki katedral inşasını anlatıyor. Orta Çağ Avrupasını yansıtan taht kavgaları ve kilisenin dini gücünü kullanarak otorite sahibi olması gibi meseleler gerçekten diziye iyi aktarılmış.Sanırım,Tv+'daki içerikler sansürlü eğer izliceksen internetten izlemeni öneririm.(Tabiki bu benim şahsi fikrim)
Eğer oyunlara ilgin var ise;Ken Follett's The Pillars of the Earth isminde bir oyunu var,onuda oynayabilirsin.
Taht kavgaları ve bu tür temalar pek ilgimi çekmediği için es geçmiştim ama bir ara denerim belki. Kısaymış izlenilebilir. Tavsiyen için teşekkürler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık