Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Çernobil harbiden çok sağlam çıktı. Yalnız 5 bölümlük mini dizi olduğunu şimdi öğrendim. Keşke bitince başlasaymışım.

Çernobil harbiden çok sağlam çıktı. Yalnız 5 bölümlük mini dizi olduğunu şimdi öğrendim. Keşke bitince başlasaymışım.
Bir de konuşmalar Rusça olsa, tam moda sokar adamı. Bu arada ilk bölümdeki radyasyondan dolayı kusma olayları bir hafta içinde başlıyor, ama dizi sadece olayın başlangıcını anlattığı için etkileri öne çekmişler.

Bir de konuşmalar Rusça olsa, tam moda sokar adamı. Bu arada ilk bölümdeki radyasyondan dolayı kusma olayları bir hafta içinde başlıyor, ama dizi sadece olayın başlangıcını anlattığı için etkileri öne çekmişler.
Aynen. Rusça olsaydı atmosfer tavan yapardı iyice. Gerçi farklı diller olunca rahatsız olmuyor değilim ama Rusça sevdiğim bir dildir.

İlk bölümü izledikten sonra diziden soğudum halen daha geri başlayamadım:D. Bölümdeki tiksindirici olay yüzünden hep. Zaten bölümler bağımsız.
Aynen ha, ilk bölümden sonra soğudum ama ikinci bölüme geçtim, o da sarmayınca bıraktım. Episodik olduğu için değil, ilk iki bölüm itibari ile dandik geldi bana, bir de oyunculuklar sarmadı beni:(

Bu arada Chernobyl ilk bölümü izledim, çok iyi. 5 bölümmüş zaten, güzel olacak.:respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık