Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Lucifer ilk sezonu izlemiştim diğer sezonları izlemedim. Direk 4. Sezondan devam etsem birşey kacırırmıyım çok? Çünkü ilk sezonda ana hikaye hiç gitmiyordu neredeyse sürekli hırsız polis olayları falandı. Şimdi netflix çekmiş bölüm puanları çok iyi merak ediyorum.

Lucifer ilk sezonu izlemiştim diğer sezonları izlemedim. Direk 4. Sezondan devam etsem birşey kacırırmıyım çok? Çünkü ilk sezonda ana hikaye hiç gitmiyordu neredeyse sürekli hırsız polis olayları falandı. Şimdi netflix çekmiş bölüm puanları çok iyi merak ediyorum.
Ana hikaye yok.

12 Monkeys başladım 7 bölüm izledim ve inanılmaz sürüklüyor. Zaten ilk 10 dakikada dizi tavlıyor izleyenleri. Okuduğum yorumlara göre o kadar zamanda yolculuk muhabbetine girip saçmalamayan güzel bir diziymiş ilk izlenimlerime göre tavsiye edebilirim..
Hevesini kırmak istemem. Kırılmasın istemiyorsan spoilerı okuma :)
ama sonralardan boku çıkıyor bence uzatmak için şekilden şekile girdiler bana kalırsa

Hevesini kırmak istemem. Kırılmasın istemiyorsan spoilerı okuma :)
ama sonralardan boku çıkıyor bence uzatmak için şekilden şekile girdiler bana kalırsa
Spoilerlık birşey var sandım korka korka okudum :D Peki mantıksızlıklar oluyor mu? Genel olarak okuduğum yorumlarda hep bu kadar zaman yolculuğunun içine girip sacmalamadan çıktılar dendi.

Spoilerlık birşey var sandım korka korka okudum :D Peki mantıksızlıklar oluyor mu? Genel olarak okuduğum yorumlarda hep bu kadar zaman yolculuğunun içine girip sacmalamadan çıktılar dendi.
Ya mantıksızlıktan ziyade çok karışıyor ortalık derler ya kimin eli kimin totosunda belli olmuyor. Saçmaladıkları kısım bana kalırsa orada oluyor. Biraz da doctor who havası oluyor. Yani her bölüm kaldıkları yerden devam etmiyorlar. O yüzden kafa karışıklığı yaşadım ben toparladılar mı bilmiyorum ama 3.sezonun ortalarında bıraktım ben. Sanırsam 4.sezonda bitirmişler zaten. İlk iki sezon çok iyi işliyorlar ancak 3.sezon da bozdular bana göre yani çok karıştı ortalık ya da bana öyle geldi. Biraz daha para kazanalım diye uzattılar bana kalırsa. Yarı da bıraktığım için bitirmeye uğraşabilirim. Sen konusunu açana kadar benim aklıma dahi gelmemiş dizi düşün

Chernobyl ilk bölümü oldukça iyi. Hatta çok iyi.
Güzel bir mini dizi olacak.
Nefesimi tutarak izledim ilk bölümü resmen. Muhteşem bir iş yapmışlar. Çok uzun zamandır böyle ekrana kitlenerek bir yapımı izlememiştim. Tek kötü yanı Rusça olmaması. Onun haricinde mükemmel. 9.9 veriyorum ilk bölüme.

Into the Badlands'i izleyen var mı? Anime-manga forumunda olduğumuza göre yer yer anime tadı veren bu diziyi izlemenizi tavsiye ederim. Bir dizinin kılıç dövüşlerinin bu kadar keyif verebileceğini düşünmezdim.

Son düzenleme:
Into the Badlands'i izleyen var mı? Anime-manga forumunda olduğumuza göre yer yer anime tadı veren bu diziyi izlemenizi tavsiye ederim. Bir dizinin kılıç dövüşlerinin bu kadar keyif verebileceğini düşünmezdim.
İzleme ben birinci sezondan sonra bıraktım :bilmem:

Kendine özgü bir dünyası ve şekil şukul yapan karakterleri var belki hoşuna gidebilir ama ciddiye alınacak bir yapım değil bence :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık