Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Haydaa..
Bu Saint of Killers neymiş arkadaş.. Jesse'le arkadaş/müttefik mi oluyorlar? Tanrı bu kadar dandik miydi ya :artiz:
Tanrı tahtındayken çok güçlüymüş. Öyle ayağa kalkınca yalvarıyor işte :( O yüzden Saint'e dur tahtıma bi geçeyim öyle konuşalım diyor da reis yemiyor. Jesse ile anlaşıyorlarmış bildiğim kadarıyla.

1 ve 2. bölüm aynı gün çıktı zaten. 2. bölümü anca çevirmişler sadece. Bölüme gelecek olursak; reise ayıp ettiler. Birde Cassidy ve Fiore sahnelerini beğendim :D
Fiore sahneleri müthişti ya, güldüm bayağı. Da son sahnede hem ihaneti üzdü hem kendini öldürmesi, üzdü gitti şerefsiz :(

Fiore sahneleri müthişti ya, güldüm bayağı. Da son sahnede hem ihaneti üzdü hem kendini öldürmesi, üzdü gitti şerefsiz :(
La ben anlam veremedim oraya. E bunun sözü var ailesini getirecek. O ölürse nasıl getirecek :D Gerçi cevaplanmamış bir soru vardı; melekler ölürse nereye gidiyor? Buradan gitmem lazım dedi o yüzden kendini vurdurttu. Demek ki fantastik bir yere gidiyorlar :(

La ben anlam veremedim oraya. E bunun sözü var ailesini getirecek. O ölürse nasıl getirecek :D Gerçi cevaplanmamış bir soru vardı; melekler ölürse nereye gidiyor? Buradan gitmem lazım dedi o yüzden kendini vurdurttu. Demek ki fantastik bir yere gidiyorlar :(
Meleklerin öldüğünü düşünmüyorum ben, cennete gidemeyeceklerinden cehenneme mi gidiyorlar aceba diye düşünmekteyim. Cehenneme bir daha gitmem gibisinden söylenmişti bölümde zaten. Ama bu verdiği sözü etkilemez herhalde, meleklerin sözüyle bizim sözümüz bir mi yau sonuçta :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık