Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dizi Sohbet - Soru - Haber - Tartışma [2]

'Dizi - Film Sohbet' forumunda GrandeL tarafından 22 Ara 2013 tarihinde açılan konu

1. Cias Sonic Boom

Cias (Sonic Boom)
    Mesaj Sayısı 545
    Üyelik Tarihi19 May 2015

5. sezonda olmayacak olması moralimi bozuyor :(

2. mmmikrofon (Üye)
    Mesaj Sayısı 649
    Üyelik Tarihi29 Eki 2015
    Güzel sezon finaliydi. American Gods en iyi üç serimin içine girdi, izleyin çok ilgi çekici.

Odinin en başından beri Shadow'u almak için üstünde plan kurmuş olmasını beklemiyordum. Tam olarak ne işe yarayacak bu Shadow onu öğrensek fena olmazdı.Gördüğü rüyalardan ölecek ve öldükten sonra büyük işler yapacak gibi geliyor bana.

Yeni tanrılar ve loki, odinden çekinmekte mi yoksa güçsüz mü görmekte tam kavrayamadım. Geçen hafta korktuklarını düşünüyordum. Korkulmayacak bir karakterde değil gücüne bakılacak olursa. Ellerinde ki silahlar her ne ise görmek lazım.

Ostara'nın baharı geri alması sezonun epic sahneleri arasına girer. Savaş başladı ciddi ciddi.

3. Montana Komutan Roger

Montana (Komutan Roger)
    Mesaj Sayısı 1,635
    Üyelik Tarihi8 Nis 2014

Şu sahneden sonra tövbe edip Odin'e tapmaya başladım.

4. Crow's Eye It's all about chemistry

Crow's Eye (It's all about chemistry)
    Mesaj Sayısı 1,309
    Üyelik Tarihi16 Tem 2015
    Ben kitabını bitirmek üzereyim ve Shadow-Odin klişesi cidden çok kötü olmuş. Bu sezon biterken açıklarlar mı bilmiyorum ama umarım dizisi kitabı kadar hayalkırıklığı yaratmaz. Saygı duyuyorlar gibi duruyor yeni tanrılar eskilere ama bence eski tanrıları biraraya getirecek bir neden vermek istemediklerinden öldürmediler Odin'i.

5. HaiKuo TianKong du duf duf du duf

HaiKuo TianKong (du duf duf du duf)
    Mesaj Sayısı 1,168
    Üyelik Tarihi30 Nis 2014
    O jenerikteki her şeklin mitolojik ve dini bir göndermesi ve anlamı var, Ay yıldız da İslam'ın simgesi.

6. Koyusiyah (Üye)
    Mesaj Sayısı 164
    Üyelik Tarihi29 Tem 2015
    Olabilir. Türk mitolojisini de kastetmiş olabilirler.İlk izlediğimde diğer dinlerin simgelerini farketmemiştim.Türkiyeye gönderme falan sandım.

7. Jason Infinity

Jason (Infinity)
    Mesaj Sayısı 5,545
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Vikings ;
    Youtubede gezerken gördüm o Ragnar nasıl öldü öyle yılanların içinde laaaaaan. Hey gidi koca Ragnar reis.

8. mmmikrofon (Üye)
    Mesaj Sayısı 649
    Üyelik Tarihi29 Eki 2015
    https://www.youtube.com/channel/UCMB8EzN-u5FJ5hPzQNyGH5A

American Gods hakkında tüm soruları gideren bir arkadaş tavsiye ederim. Anlatımı olsun, bilgisi olsun,diksiyonu olsun abone olup destekte olun. Youtube'da iyi yerlere gelir bu arkadaş :D

1. bölüm incelemesinden başlayın her bölüm spoilersiz neyin ne anlama geldiğini anlatıyor.

Son düzenleme: 21 Haz 2017
  9. Retribution Paladin (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,052
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Şamanizim ya da Türk mitlerine gönderme yok.O islamı temsil ediyor.En üstte ki kartal sümer,fil ve budha hindu,yahudilik var birde.Gerisi şimdi ki zaman.

10. Koyusiyah (Üye)
    Mesaj Sayısı 164
    Üyelik Tarihi29 Tem 2015
    Bir ihtimal Türk mitolojisini de kastetmişlerdir diye dedim hani sembolize etmek isteseler tek ay yıldız aklıma geliyor.
    Büyük ihtimal islamdır.Şimdi aklıma geldi taksici bölümünü düşününce kesin islam oluyor. Kendimi çürüttüm ama:D
    Edit: @Retribution Paladin

Son düzenleme: 21 Haz 2017

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık