Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Firefly dizisini bilir misiniz mesela, çok güzel diziydi o kalitede olsa mis olur. Zaten Amerika dizisine uyarlanabilecek bir anime varsa o da budur, batırmasalar bari.
Firefly bana göre en iyi bilim kurgu dizilerinden ilk 5'e oynardı. Ama dönemin şartları el vermediği için bütçede yetmediği için iptal edildi. Yine de 14 bölüm + 1 film haliyle bile harika bir eser.
Edit: Summer Glau'nun laneti diye bişey var ondan da iptal edilmiş olabilir :S Kadının oynadığı her yapım batıyor. Transformers da dahil.

O para ile kenef yaptırsalar daha çok işe yarar, bekle gör :artiz:
Şöyle mi? :(

Göreceğiz nasıl olacağını. Dizi zaten oyundan oldukça farklı olacak. Tamamen kitaptan uyarlanma olacak ve yazar da diziye bizzat yardımcı olacak. Netflix'in açık ara en büyük bütçeli dizisi olacakmış. Bir aksilik olmazsa fantastik türü seven herkes bu dizinin hayranı olacaktır diye düşünüyorum.

Mihawk

Şöyle mi? :(

Göreceğiz nasıl olacağını. Dizi zaten oyundan oldukça farklı olacak. Tamamen kitaptan uyarlanma olacak ve yazar da diziye bizzat yardımcı olacak. Netflix'in açık ara en büyük bütçeli dizisi olacakmış. Bir aksilik olmazsa fantastik türü seven herkes bu dizinin hayranı olacaktır diye düşünüyorum.
Üstteki daha güzel.

American Gods'un ilk bölümü etkiledi diyebilirim. İçerik olarak çok bir şey yoktu ama olayları anlamlandırmak ve bağlamaya çalışmak zevkliydi.

Firefly bana göre en iyi bilim kurgu dizilerinden ilk 5'e oynardı. Ama dönemin şartları el vermediği için bütçede yetmediği için iptal edildi. Yine de 14 bölüm + 1 film haliyle bile harika bir eser.
Edit: Summer Glau'nun laneti diye bişey var ondan da iptal edilmiş olabilir :S Kadının oynadığı her yapım batıyor. Transformers da dahil.
Transformers derken :S

Edit: Bu arada Mary Elizabeth Winstead'in kötü ikizi gibi karı bu sammır glau.

Son düzenleme:
American gods baya sağlam emme dikkatli izlemek gerekiyor.Olmadık yerde gönderme çıkarmış adamlar.Normalde dizi-film sitelerinde yorum okumam ama bunda okuyorum acaba kaçırdığım bir şey var mı diye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık