Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Daz Bonez

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 76 76.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 23 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    99
Mangakanın kazandıracağı bariz ya. Karşılaştırsa Luffy'yi Mr1'e kaybettirecek değil ya. Yendirecek bir yol bulurdu bir şekilde.

Döndürse möndürse ile olmaz bu iş. Adam ne çizerse o. :D
Adam kolunu döndürüyor işte kafamdan saldırı uydurmuyorum ki sende :)
Ya mangaka en akıllıcasını yaptı işte Luffynin karşısına koymadı yoksa iş zor tabi ki kazandırırdı Luffye bir şey bulurdu ama Luffynin o zaman ki haliyle o meyveyi alması zor idi.

Luffy yenemezdi. En az 1 kere kaybederdi. Sonra mangaka bir şey uydururdu öyle yenerdi. Yav donkriegin altın zırhını bile defalarca yumruklayıp kıran adan çeliği sittin sene kıramaz. Luffy çeliğe zarar verecek güçte olsa croconun kancayı 2 dakkada kırardı. Uğraştı didindi en sonunda yere çarptırarak kırdı. Mr1 luffyden güçlü değildi ama meyve avantajı ondan yanaydı. Aynı arcta haki kulllanamayan croco, smokayı yenemezdi mesela. Ama luffy crocoyyu yenerken smokayı yenemiyor. Bu tamamen avantaj dezavantaj meselesi.
Çarptırarak kırdı nedir yahu? Vallahi düşünce şeklini anlayamıyorum. Kendi gücüyle kırdı işte. Yere çarpıp çarpmaması önemli mi sanki? Ayrıca didinmedi. Bir kere vurdu ve kırıldı, o kadar.

Ayrıca Krieg'in silahının patlama yaptığını unutmuş olmalısın.

Tamam Luffy gene yenemesin mesele o değil. Argüman sunuyorsan tutarlı olsun bari. :S Adam daha seri başlarında disleriyle çelik kırıyor, parmaklarıyla kılıç kırıyorken... Kılıç tenekeydi diyorsan bilemem tabi.

Çarptırarak kırdı nedir yahu? Vallahi düşünce şeklini anlayamıyorum. Kendi gücüyle kırdı işte. Yere çarpıp çarpmaması önemli mi sanki? Ayrıca didinmedi. Bir kere vurdu ve kırıldı, o kadar.

Ayrıca Krieg'in silahının patlama yaptığını unutmuş olmalısın.

Tamam Luffy gene yenemesin mesele o değil. Argüman sunuyorsan tutarlı olsun bari. :S Adam daha seri başlarında disleriyle çelik kırıyor, parmaklarıyla kılıç kırıyorken... Kılıç tenekeydi diyorsan bilemem tabi.
Çarptırarak kırmıyor zaten. Bildiğin havada bazuka ile kırıyor.
Argümanlar=yalan-yanlış.
Amaç=Luffy'yi kötülemek olsun da ne olursa olsun.

Bu yüzden tartışmamayı öneriyorum zaten. Bunu çürüttük şimdi başka bir şey ile gelecek.
Mr1 bitecek. Mr2'yi ortaya sürecek.

Böyle kısır döngü.

Çarptırarak kırmıyor zaten. Bildiğin havada bazuka ile kırıyor.
Argümanlar=yalan-yanlış.
Amaç=Luffy'yi kötülemek olsun da ne olursa olsun.

Bu yüzden tartışmamayı öneriyorum zaten. Bunu çürüttük şimdi başka bir şey ile gelecek.
Mr1 bitecek. Mr2'yi ortaya sürecek.

Böyle kısır döngü.
Sen yanlış anlamışsın. O Croco'nun kancasından bahsediyordu.

Ya seride meyve avantajı dezavantajı önemli her ne kadar ana karaktere bu olay çok işlemese de yinede var. Her şeye rağmen Lufy o kadar da düşmedi, Daz'ı torpilsiz bir şekilde evire çevire döverek alırdı.

Luffy'nin o zaman Croco'yu alabilmesi, 3. de de olsa, imkansızdı. Yani Mr. 1'ı kesin alırdı.

Ayrıca ben de kesici saldırılara karşı Luffy'nin ekstra zarar almadığını, normal bir insan (mesela Zoro) gibi zarar gördüğünü düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık