Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Okuduğunuz veya Okumaya Devam Ettiğiniz Webtoonlar

Beğendiğiniz veya potansiyel gördüğünüz seriler hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    114
Tower of God zaten zirve.
Ardından Feng Shen ji - Noblesse - Legendary moonlight sculptor gelir.

Bunlar içinde bir Dear Boy'u okumadım.

Ekleme
Girls of Wilds'da fena seri değildi.

tog,noblesse,feng shen ji.feng shen ji başlarda potansiyeli evreni çok iyiydi.Güzelde işlendi,Tian dan sonra bozdular seriyi.Noblesse dövüş sahneleri iyi fakat sade gibi diğer ikisine göre konu olarak.Tower of god SIU anlatımda iyide çizerken tatmin etmiyor gibi son zamanlar ,şükür bunada.
Girls of wilds çerez niyetineydi kraliçe falan.Onuda bitirdi yazar.

Anket niye 3 tane, ben daha fazla okudum. FSJ zaten bitti, herkes okusun. Şuan 1 numara Op dahil bana göre TOG.
Anket 3 tane çünkü nasıl söylesem 1 adet olsa Tog alır yürürdü. Elbet okumuşsundur yarıştırmıyoruz be Selim.
Tower of God zaten zirve.
Ardından Feng Shen ji - Noblesse - Legendary moonlight sculptor gelir.

Bunlar içinde bir Dear Boy'u okumadım.

Ekleme
Girls of Wilds'da fena seri değildi.
Dear nasıl söylesem Zorbalığa uğrayan kardeşinin intikamını almaya çalışan bir abinin hikayesini anlatıyor. Çok mükemmel olmasa da iyi bir seri benim için.
Gamer pişmanlıktır, bulaşmayın. LMS de bilen novel okusun.
Gamer'ın başları güzeldi. Şu basit şeylerden aldığı leveller falan gayet hoştu.
Onun yarasını Legendary doldurdu benim için.

Vakit geçsin diye okuyacaksınız bile the gamer'e hiç başlamayın. Bir şey olacak diye beklersiniz ama olmaz, olmayacak. Trace okuyun, LMS webtoon ve hatta novel okuyun. Familyman güzel dram içerir, kesin okuyun, 40-50 bölüm zaten. Hatta +18 bir seri vardı, müstehcen kısımlardan ziyade elemanın düşünce yapısı için onu okuyun, A world that I rule adı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık