Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226

Üye silindi 6669

Wano'nun Uranüs vasıtasile korunduğu ortaya çıkınca malum balon patlayacakdır.

Oden roger’la arasındaki farkı gördü. Mihawk buna bile layık görülmedi wb önce jozu’ya sonra vista’ya bıraktı :D

kendilerini ne kadar tutarlarsa tutsunlar. Ben hiçbir yonkou’nun vista’yla oyalanışını ve crocodile tarafından bloklanışını hayal edemiyorum. Bi gözünüzün önünde canlandırın vista kaido’nun sopasıyla kılıç tokuşturuyor. Veya crocodile big mom’ın alevli napoleon’u bloklayıp defol ezik diyor.

Oden’in doğup büyüdüğü ülkede “sword god” diye tapılan adamdır en güçlü kılıç ustası. Oden bile kaidoyla dövüşebilen biriyken onun yerine ryuuma bu kadar övülüyorsa ryuuma mihawk’ın da üstündedir derim.
________

Haoshoku’nun yıldırımlar az daha büyük ve çarpışmadan dolayı rüzgar efekti farklı gibi. Şuralarda belli edilmişti:

Sadece saldırı noktasında değil çevreyi etkiliyor baya yayılıyor yıldırım.
İlk kısmına değineyim. Oden saldırdığı zaman WB tayfası bariz Veleddi.
Eğer marineford savaşında muhawk yerine oden koysan durum değişmeyecekti. Hatta muhtemelen jozu değil direk vista bloklardı.
Kaidonun kılıcını vista ile tokusturamassın demişsin. Shanksi canlandırınca daha kötü duruyor. En azından iki kılıcı var vistanın..
Bigmomun saldırısını jinbei gibi biri tutabiliyorsa az çok vista da becerir.
Tabiki burda vistayi ne shanks ne mihawk seviyesinde görüyorum. Ama bir saldırı bloklamak bu kadar marifet olmasa gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık