Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dünyanın En İyi 10 Keskin Nişancısı

hocam eline sağlık çok güzel bi yazı olmuş.. ıraklı keskin nişancı juba nin listeye girememesi kötü olmuş..

Zayvsev'i öldürmek üzere Almanya'dan gönderilen yetenekli bir keskin nişancı olan Erwin Kónig isimli birinin olduğu söylenir. Ancak bu kişinin varlığı henüz kanıtlanamamıştır. Zavysev'in söylediğine göre bu ikilinin Stalingrad'da gerçekleştirdiği düello 3 gün sürmüştür. 3 günün sonunda Zaytsev, Kónig'i öldürdüğünü ve başarısının ödülü olarak onun dürbününü aldığını belirtmiştir.
Erwin Konig bildiğim kadarıyla Alman Propaganda Bakanı Goebells'in bir propagandasından biriydi. Tuhaf olan da Zaytsev günlüğünde böyle bir kişiden bahsediyor olması. Alman kayıtlarında da böyle bir kişiye rastlanmamıştı.

Tüfeğinin ucu görünmesin diye içine kar doldurmuş, ağzından buhar çıkmaması için de kar yemiştir.
Çok zekice bir şey bu durum. Şu ağzında ki buharı engellemek icin kar yemesi bile dahice bir şey. Beyaz Ölüm adını hakediyor.

Bu savaşı(Winter War) biraz mizahi tarzda özetleyen bir görselde bırakayım.

@Smoker Almanlar iyi keskin nișancı çıkaramamıșlar mı? Keskin nișancıların en iyileri de hep kazanan taraflarda çıkmıș garip șekilde. Acaba kahraman yaratma propagandası olabilir mi bunlar diye düșünemeden edemedim.

Üye silindi 5781

Modern sniperların üstadı , Chris Kyle yok burada.Gerçi o tartışmalı bir nişancı , savaşta vesaire masumları öldürüp adından bahsettirdiği söyleniyor.

Keskin nişancılar hoşunuza gidiyorsa American Sniper filmini öneririm

Güzel konu, 1. sıradaki keskin nişancı hakkında daha öncede bir yazı okumuştum, diğerlerini yeni öğrendim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık