Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünya Hükümeti Kaç İmparator Oluşumu Eder?

Dünya Hükümeti Kaç Yonko Oluşumu Eder?

• Kullanılan toplam oy
    340
Şöyle birşey bekliyorum.Bir başka seride olduğu gibi.

5 bunağın toplam gücü tüm denizci kurumundan daha fazla.

İşte o zaman takipçiler tarafından hükümetin korkutuculuğu iyice anlaşılır. :)
Gorosei kapalı kutu. Amirallerden güçlü çıkarlarsa kimse vay efendim demez. Cp-0 başta olmak üzere geniş bir istihbarat ağları var. Güçleri var. Jeopolitik konumları ve faal kurumları var. Dolayısıyla serinin en Tanrısal meyveleri bu adamlarda olabilir. Öyle olursa 4 yonkou gücü garanti olur zaten ki ben de goroseilerin güçlü olacaklarını düşünerek 4 yonkou gücüne oy verdim zaten.

Funduska

Senin mantığına göre bir sağ kol amiral çizemiyor. Benim mantığım seninki kadar mükemmel olmadığı için mangayı inkar etmeyi tercih ediyorum, evet.
Benim mantığım mı yoksa manga gerçekleri mi ?
Ahh dedirtmeyi başarmış bak hakkını verelim xd.
MF'de komutanlar amiraller karşısında varlık gösteremiyor demek de iyi harbi.Aokiji'den tek omuz darbesi ile kan alan Jozu,yardımsız Marco'yu durduramayan Kizaru varken :D
Kuzan Wb ile vs atarken jozu saldırıyor ve hasar vermeyi başarıyor.Kuzan hem wb'yi tutup hem jozu'yu mu engellesin ? O zaman sana göre amiral > yonkou olmalı ?
Marco meyvesi sayesinde yediği hasarları absorbe ediyordu,kelepçeyi yediği an çöp oldu.Kelepçe yemesini Kizaru'ya yardım olarak görüyorsun ama Wb ile vs atan kuzan'a vuran jozu yardım almadan kan aldı ? Bu neyin kafası ?

Gorosei!!! Akagami shanks ve Edward Newgate buluştu!!!!

Olamaz!!! Big mom ve Kaido iletişim kuruyor!!!

Taş çatlasa 1.75-2 ederler.

2 yonkonun buluşmasında hükümetin korktuğu nerde geçti ? Donlarına mı sıçtı adamlar ? Ya da 2 yonko buluşunca gülmeleri mi gerekiyordu ? Bu yonkolar dünyanın en güçlü korsan tayfaları farkındayız değil mi ? 2'si iletişim kurunca hükümetin gülmesini ya da takmamalarını bekleyemeyiz heralde ? Bu durum tabii ki de hükümetin hoşuna gitmicek.Nasıl bir tepki vermelerini bekliyordunuz cidden anlamadım.

Hadi bunu da geçtim hükümetin sadece bir kolu olan denizcilerin WB tayfasına ne yaptığı ortada.Sengoku 2 yumruk salladı,Garp savaşmadı bile.Kizaru ve Aok'un da aldığı ciddi bir hasar hatırlamıyorum.Denizci tarafında yorulan tek ağır top Aka'ydı ki o bile hala savaşa devam ediyordu.Buna rağmen Shanks gelmese muhtemelen Marco'yla Vista'da sağ çıkamıcaklardı o savaştan.

Hadi bunu da geçelim.Şu Lütfü'nün daha şimdiden edindiği ve edineceği potansiyel müttefiklere baksak bile hükümetin son savaşta nasıl bir hayvan olucağı ortaya çıkıyor.

Sadece denizciler bile 1 yonkodan üstün.Komple hükümet shicileri saymadan 3 yonko falan eder.

Wb 14 küsür korsan dolu gemiyle gelmişti 5 yonko ve ordusu gelse ve tükürse hükümet ve denizci askerleri boğulur.

Tek başına 10-40 yıllık bir süreçte bireysel caba ile kurulan korsan tayfalarının 800 yıldır ayakta duran Hükümet kadar güce sahip olabilmesini beklemiyorum. En az 4+ dır.

Tek başına 10-40 yıllık bir süreçte bireysel caba ile kurulan korsan tayfalarının 800 yıldır ayakta duran Hükümet kadar güce sahip olabilmesini beklemiyorum. En az 4+ dır.
+1
Bu işin özeti

Gorosei zaten ışıklarını söndürüyor korsanların. Adamlar dünyayı yönetiyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık