Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünya Hükümeti Kaç İmparator Oluşumu Eder?

Dünya Hükümeti Kaç Yonko Oluşumu Eder?

• Kullanılan toplam oy
    340

Üye silindi 1004

Oluşum apayrı bir dünya. Sadece Yonko ve komutanları devredışı bırakayım derken bile bütün denizci safını harcamışsın. WB'nin yanında Kaido veya Şanks MF'de olsaydı, ne olurdu? Orası kan gölüne dönerdi. Kaido, Eys'in kolu kanadı kırılmasın, ciğerparem çocuklarıma bir şey olmasın diye düşünmez, orayı kan gölüne çevirir.

Şöyle düşün; Sadece Wb ve Komutanları bile denizcileri epey zorlamıştı, orada ek olarak iki Yonko ve 8 de Yonko komutanları olduğunu hayal et. Denizciler kaçacak delik ararlar, Akainu "abi ben denizcilerden değilim" , Aokiji " ben bunların ideolojilerinden hoşlanmıyordum zaten ", Kizaru da " ta*ağına taklıyordum " deyip çeker giderler. Tabii canlarına susamadılarsa. Şenks gibi pasif bir Yonko bile Mf'de ter attırıyorsa, Kaido ne yapar, bir düşün ;)
Kadio ya da Shanks olsaydı Garp ve Sengoku'da mevzuya dahil olacaktı. Garp pasif ve yumoştur fakat Kaido'nun ağa babalarına vermiş küsküyü. Kaido'yu iki yumrukta bir haftalığına komaya sokardı orada. Sengoku desen aşağı kalır yanı yok. Ki ikisi sürekli beraber dövüşmüş. Beyazsakal, Garp'ın karışmadığına dua etsin. Beyazsakal'ın ağzına yumruğu koysa savaş çok önceden biterdi.

Ayrıca Dof, Mihawk ve Kuma bence beraber Marco'yu ya da Kata'yı indirecek güce ulaşır. En güçlü komutan indikten sonra gerisi boş muhabbet zaten. Gerçi Akainu'nun karşısında Marco bile duramıyordu. Eğlencesine Akainu tüm Beyazsakal tayfasını dövdü.

Serideki en büyük oluşum ve will of d muhabbetinden dolayı gerçek düşman olan Wg'nin sırf denizciler tarafında 6 tane amiral seviyesi belki daha güçlü adamı varken 4 yonko etmeyeceğini düşünmek bana çok saçma geliyor. Shanksin nihai korkusu Mihawk reis'te orada olacaksa Yonkoların işi bitmiştir ;)

Üye silindi 1004

Scileri saymasan dua etsinler Wb'de haki nerfü vardı.
İstediği kadar hakisi kısıtlanmamış olsun Beyazsakal’ın. Luffy’nin bufflı ve haki master dedesi Beyazsakal’a bi yumruk gömse “bammmmmm” diye ses gelirdi. Marineford inlerdi.

Kaido, belki Mihawk ve Buggy hariç bütün Şicilere tek atar. Bak ciddi tek atar.
Daha bunun Shanks'ı, Kocana'sı, BB'si falanı fistanı, bu insanların amirallerle aşık atabilen 1. adamları var. Gördüğümüz kadarıyla 2 yonko birleşse Marineford'u toprağın altına gömer. Vice admiralleri Kraker, şekerden askerleriyle döver ulan :D Luffy'nin g4'le kırmakta zorlandığı askeri Doberman mı alacak Smoker mı? Maynard mı Onigumo mu? Ağzına vurur 2.sine gerek kalmaz. Vice admiralleri başlıkta adam diye sayanları görüdkçe beni bi' gülme tutuyor.
Dof'u dağlara taşlara uçuran saldırı zırhını kırmakta zorlanıyor bazısının, bazısını kıramıyor bile, Doberman bu askerle karşılaştı mı napacak? Havlamakla kalır işte. Bi' de gelip şu tipleri ciddi karakter diye yazıyorsunuz :D

Kaido, belki Mihawk ve Buggy hariç bütün Şicilere tek atar. Bak ciddi tek atar.
Daha bunun Shanks'ı, Kocana'sı, BB'si falanı fistanı, bu insanların amirallerle aşık atabilen 1. adamları var. Gördüğümüz kadarıyla 2 yonko birleşse Marineford'u toprağın altına gömer. Vice admiralleri Kraker, şekerden askerleriyle döver ulan :D Luffy'nin g4'le kırmakta zorlandığı askeri Doberman mı alacak Smoker mı? Maynard mı Onigumo mu? Ağzına vurur 2.sine gerek kalmaz. Vice admiralleri başlıkta adam diye sayanları görüdkçe beni bi' gülme tutuyor.
Dof'u dağlara taşlara uçuran saldırı zırhını kırmakta zorlanıyor bazısının, bazısını kıramıyor bile, Doberman bu askerle karşılaştı mı napacak? Havlamakla kalır işte. Bi' de gelip şu tipleri ciddi karakter diye yazıyorsunuz :D

Amiral adayı 2 tane koramiral vardı. Onlardan iş çıkabilir.

Şimdi Garp falan da var, lakin toplasan ciddiye alınacak 4-5 adam var, gidip de Momoga'yı falan adam yerine koyup yazanlar var konuda ya :D
Momonga kim ya? Smoker'ı yendiği gibi bunu da kısa sürede yenecek olan Law'ı top gibi sektiren Dof'tan bile güçlü olma ihtimali olan Cracker ve onun üstündeki adamlardan oluşan yonkou tayfası bunları ciddiye alır mı hiç?

Yalnız güzel denklem kurdum ha. "GS, Madrid'i yenip ligde Bursa'ya kaybetmişti mesela. O yüzden Bursa>Madrid" Beynimi seveyim xd

En çok 5ten çok eder için oy verilmiş, ilginç. Eğer durum bu olsaydı şu an Yonko mevcut olmazdı ki zaten. Ben yaklaşık 2 derim. Orochi'nin Kaido'yu arkasına alınca Dünya Hükümetine nasıl rest çektiğini gördük. Marineford Savaşı'nda da Beyazsakal Korsanları ezilmedi en nihayetinde. Hükümet tarafından Mihawk, Garp ve Sengoku'yu çıkardığımız, Beyazsakallara da Ace'i eklediğimiz takdirde baskın tarafın korsanlar olacağını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık