Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünya Hükümeti Kaç İmparator Oluşumu Eder?

Dünya Hükümeti Kaç Yonko Oluşumu Eder?

• Kullanılan toplam oy
    340
Adam sınırlarını bildiği için ülke ülke adım adım ilerliyor zaten. Gördüğümüz en güçlü iki adamı Sabo ve Kuma. Çok net ki bunlardan biri en fazla bi yonkou sağ kolu eder şu an için. İleride daha güçlü olacaktır elbet.
Dragon halkın peşinden geleceğine, onların desteğiyle kutsalların hükmünü kırabileceğine inanıyor ve bu hükümetin bütün gücüne denk olmakla aynı şey değil. Zaten dediğin düzeyde olsalar şu an çoktan dünyayı en azından ikiye bölmüş meydan savaşını öyle yapıyor olurdu Dragon. Bi Teach ve cp0 uğrayıp ana üssünü yerle bir edemezlerdi. Yine aynı Dragon biliyor ki hükümet sadece onunla uğraşmıyor ve tüm gücünü ona yöneltemez haliyle planını da ona göre yapması gayet normal.
Bi de analiz yeteneğim var der, peh!
Hükumetin bütün gücüne denk olmak farklı şey 1 yonkou gücüyle dünya düzenini değiştirmeye çalışması farklı şey. Çünkü ikincisi hayalperestliğe giriyor. Dragon bilmeli ki işler hükumetin istemediği şekilde giderse ellerini kana bulamaktan çekinmezler. Dolayısıyla ben insanlara gerçek tarihi anlatayım herkes neler olup bittiğini öğrensin sonra zaten hükumet istifa etmek zorunda kalır gibi bir dünya yok. İşler terse döndüğünde savaş olacak o belli. Dragon dünyaya gerçekleri gösterse bile bilinç savaş kazandırmaz güç kazandırır. Bu noktada Dragon ne yapacak ? Sabo'yla savaşı mı kazanacak ? İlla ki müttefik planları vardır ama ben hükumete direkt düşman olan bir oluşumdan bir yonkoudan daha fazla güç beklerim.

Muhteşem analiz yeteneğime laf etme çarpılırsın.

Sadece Akainu bir Yonko ordusunu sildi süpürdü. Sıkıntı olan sadece Yonko kaptanı. Onun için de Garp, Sengoku ve Akainu var. Üç Amiral de 1,5 yapsa... Etti mi 4,5? Daha gücünü bilmediğimiz Kong var Im var 6-7 Yonko falan eder hükümet. Aksi olsa silinir giderdi zaten Yonko dışında Devrimcisi var kaçak köçek Rayleigh gibiler var.

Bi de 2 Yonko birleşince denizciler nerede ecel teri döktü bazıları öyle bir zırva atmış ortaya. Sadece Sengoku mantıklı düşünüp daha fazla savaşmanın gereksiz olduğunu düşündü ve geri çekildi. Orada savaşmaya devam edilse Teach ve Shanks da mefta olurdu WB üstüne.

Monkey D. Garp, Kong, Sengoku, Sakazuki, Aokiji, Kizaru, Fujitora ve Ryokugyu

Nerden baksan 8 amiral var burada. Yonkou=amiral olduğunu düşünen birisi olarak 8 Yonkou (Tayfasız, oluşumsuz, sadece Yonko)

Mihawk'ı Yonko seviyesi gören birisi olarak, etti 9.

Magellan ve Doflamingo'yu da hadi hafiften alıp ikisini toplam 1 Yonko saysak etti 10

Gorousei ve IM'in gücünü bilmiyoruz, ben şu sarı sakallı genç duran hariç hepsinin amiral - Yonkou seviyesi olduğunu düşünsem de yine hafiften alayım, hepsi toplam 1 ediyor diyeyim etti 11.

Koramiraller, kara ordusu, (ki kara ordusundan iki amiral çıktı) vb. de hepsini toplayıp yine 1 Yonko eder diye uydursam etti 12.

Bunları da 6-7 Yonko oluşumu olarak ele alırsam cevap belli oluyor benim açımdan.

Zira Hükümetin tüm Yonkou'lar ve devrimcilerin kadar gücü olabilmesi lazım mantık için.

Ne kadar ironik :)

Son düzenleme:
Monkey D. Garp, Kong, Sengoku, Sakazuki, Aokiji, Kizaru, Fujitora ve Ryokugyu

Nerden baksan 8 amiral var burada. Yonkou=amiral olduğunu düşünen birisi olarak 8 Yonkou (Tayfasız, oluşumsuz, sadece Yonko)

Mihawk'ı Yonko seviyesi gören birisi olarak, etti 9.

Magellan ve Doflamingo'yu da hadi hafiften alıp ikisini toplam 1 Yonko saysak etti 10

Ne kadar ironik :)
10 az bence. İd deki herkesi yanlarına çekseler doflamingo gibi 20 falan olur bence.

10 az bence. İd deki herkesi yanlarına çekseler doflamingo gibi 20 falan olur bence.
Editlemiştim aslında ama yine de cevap vereyim.

Gorousei ve IM'in gücünü bilmiyoruz, ben şu sarı sakallı genç duran hariç hepsinin amiral - Yonkou seviyesi olduğunu düşünsem de yine hafiften alayım, hepsi toplam 1 ediyor diyeyim etti 11.

Koramiraller, kara ordusu, (ki kara ordusundan iki amiral çıktı) vb. de hepsini toplayıp yine 1 Yonko eder diye uydursam etti 12.

Bunları da 6-7 Yonko oluşumu olarak ele alırsam cevap belli oluyor benim açımdan.

Zira Hükümetin tüm Yonkou'lar ve devrimcilerin toplamı kadar gücü olabilmesi lazım mantık için. Yoksa var olabilmeleri mümkün değil.

Editlemiştim aslında ama yine de cevap vereyim.

Zira Hükümetin tüm Yonkou'lar ve devrimcilerin toplamı kadar gücü olabilmesi lazım mantık için. Yoksa var olabilmeleri mümkün değil.
Bilmediğin adamları yonkou gücünden başlatmışsın maşallah.
Kara ordurusundan 2 amiral çıkmadı. Halktan çekip çıkardılar o adamları. Halk dediğim ordudan olmayan x bir pozisyondan.

Bilmediğin adamları yonkou gücünden başlatmışsın maşallah.
Kara ordurusundan 2 amiral çıkmadı. Halktan çekip çıkardılar o adamları. Halk dediğim ordudan olmayan x bir pozisyondan.
Kara ordusundan gayette iki amiral çıktı. Fujitora'nın kara ordusundan sevk olduğu geçti bizzat mangada.

Ayrıca sana neden mantıksız geldi ki? Sonuçta 4 Yonkou birden anca Grand Line'nin ikinci yarısına hükmedebilirken Hükümet ilk yarısına ve dört denize birden hükmediyor. Burada bazı arkadaşların sandığı kadar güçsüz ise bunu nasıl başarıyorlar acaba? Gerçekten ironik :)

Kara ordusundan gayette iki amiral çıktı. Fujitora'nın kara ordusundan sevk olduğu geçti bizzat mangada.

Ayrıca sana neden mantıksız geldi ki? Sonuçta 4 Yonkou birden anca Grand Line'nin ikinci yarısına hükmedebilirken Hükümet ilk yarısına ve dört denize birden hükmediyor. Burada bazı arkadaşların sandığı kadar güçsüz ise bunu nasıl başarıyorlar acaba?
2-3 tane logia yollasam onlar da grandline a hükmeder. Diğer denizler çöp. Zira gema sırf linlinle ittifak olduğu için 1 denizi komple alabileceğini düşünüyordu. Gerisini sen hesap et.

Kara ordusu diye bir şey olduğu bile geçmedi seride. Nerede geçti tam olarak?

2-3 tane logia yollasam onlar da grandline a hükmeder. Diğer denizler çöp. Zira gema sırf linlinle ittifak olduğu için 1 denizi komple alabileceğini düşünüyordu. Gerisini sen hesap et.

Kara ordusu diye bir şey olduğu bile geçmedi seride. Nerede geçti tam olarak?
Hatırladığım kadarıyla Akainu Den Den Mushi ile konuşurken kara ordusundan seçim ile sevk oldukları geçmişti. Mangadan arıyorum şu an.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık