Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dünya Barışı

Barışı sağlamak için

• Kullanılan toplam oy
    40
Masum derken, İnsanların diğer insanlara olan tavırlarıyla ilgili bir masumiyetten mi bahsediyorsun ? Aslında bu konu çok su kaldırır, ben insanların büyük bir potansiyele sahip oldukları gerçeğine sırtımı dönmüyorum ama şu anki mevcut sayıları, etkileri ve zihniyetlerinin hastalıktan başka bir şey olmadığı görüşündeyim.
Evet sıkıntılı ve toplum için hastalık olan insanlar var hatta çoğunluktalar ancak gayet iyi niyetli ve toplum yararına çalışan insanlarda var ( en azından benim çevremde, tanıdığım böyle birçok insan var ). Hepsini geçtim öldüreceğin güruhun içinde hiç yoktan milyonlarca bebek olacaktır, onlarda mı hastalık dünya için? Dediğim gibi bir masum insan ölecek olsa yine benim elim gitmez o düğmeye basmaya. En kötü ihtimalle hiç karışmam. Daha iyi bir .... için zararsız, masum şeyleri feda etmeye karşıyım ben. Hele ki feda ettiğim bir insansa.

Bu arada güzel konu. :sapkali:

Evet sıkıntılı ve toplum için hastalık olan insanlar var hatta çoğunluktalar ancak gayet iyi niyetli ve toplum yararına çalışan insanlarda var ( en azından benim çevremde, tanıdığım böyle birçok insan var ). Hepsini geçtim öldüreceğin güruhun içinde hiç yoktan milyonlarca bebek olacaktır, onlarda mı hastalık dünya için? Dediğim gibi bir masum insan ölecek olsa yine benim elim gitmez o düğmeye basmaya. En kötü ihtimalle hiç karışmam. Daha iyi bir .... için zararsız, masum şeyleri feda etmeye karşıyım ben. Hele ki feda ettiğim bir insansa.

Bu arada güzel konu. :sapkali:
5 sene sonra bu konuyu tekrar düşündüğünde ulan ne safmışım diyeceksin.

Nobel Barış Ödülü aslında atom bombasının mimarı Robert Oppenheimer ve meslektaşlarına verilmeli, çünkü nükleer silahlar süper güçler arasındaki olası bir savaşı kolektif bir intihara dönüştürerek silahlanma yoluyla dünya üzerinde hâkimiyet kurmayı imkansız hâle getirdi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık